TEST: Innogy GO! (Warszawa)

Największy w Europie Środkowej (i trzeci w całej Europie) carsharing elektryczny – Innogy GO! w zeszłym tygodniu wreszcie wyjechał na warszawskie ulice. Oczywiscie niezwłocznie przystąpiliśmy do testów usługi, w wyniku czego dzisiaj zapraszamy do obejrzenia naszego materiału z tychże testów Innogy GO! Z naszego sprawozdania dowiecie się jak działa ta usługa, ile kosztuje oraz jakie ma mocne oraz słabe strony.

Udostępnij przez :

Ten post ma 4 komentarzy

 1. Przykro mi, ale odpowiedzieliście automatowi spamerskiemu. Przeczytajcie jeszcze raz treść posta – pasuje równie dobrze do zupełnie dowolnego forum, a jedynym jego celem jest poprawienie pozycji reklamowanej strony (tej z wodą) w wyszukiwarkach.

  1. Cóż, nikomu już w internecie nie można ufać :/ Dzięki za słuszną uwagę.

 2. Jestem bardziej niż zadowolony że wszedłem na ten artykuł w sieci. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje wielkie zaskoczenie. Wielkie gratulacje! Niewątpliwie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał zeby zobaczyć nowe posty.

  1. Serdeczne dzięki za miłe słowa 🙂
   Pasjonujemy się carsharingiem od dawna, dlatego też postanowiliśmy kilka lat temu szerzyć idee oraz dzielić się wiedzą na temat carsharingu, bo widzimy w nim realny sposób na rozwiązanie kilku problemów współczesnych miast.
   Jak widać skupiamy się na wąskim zakresie specjalizacji, a niestety nisze mają to do siebie, że znajdują zainteresowanie w wąskim gronie zainteresowanych. Ale nie martwi nas to. Kto jest zainteresowany, prędzej czy później do nas trafi i mamy nadzieję, że znajdzie te informacje na temat carsharingu i współdzielonej mobilności miejskiej, jakich poszukuje.

   Jeszcze raz dziękujemy za komentarz i polecamy się na przyszłość.

Dodaj komentarz

Zamknij menu