Korzystanie z serwisu internetowego www.autonaminuty.org, zwanego dalej serwisem, podlega poniżej określonym warunkom oraz wszystkim odpowiednim przepisom prawa. Korzystając z zasobów niniejszego serwisu internetowego, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie warunki.

  • Warunki

Wszystkie publikowane w serwisie treści są własnością firmy ZFA, zarejestrowanej przy ul. Ptasiej 157, 59-300 Lubin, NIP: 692-233-00-45 i są zastrzeżone oraz chronione prawem autorskim. Kopiowanie i powielanie treści możliwe jest jedynie za zgodą administratora portalu autonaminuty.org, oraz po podaniu do wiadomości publicznej źródła publikowanego materiału.

  • Korzystanie z serwisu

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Modyfikacja, przesyłanie lub zmiana zawartości serwisu bez pisemnej zgody firmy ZFA są surowo zabronione.

  • Przeznaczenie serwisu

Serwis ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny. ZFA nie udziela gwarancji co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, szczególnie w zakresie przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu.

  • Ograniczona odpowiedzialność

ZFA nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z korzystania z serwisu, oraz nie ponosi odpowiedzialności za politykę innych serwisów, do których w serwisie są zamieszczone linki.

  • Przesyłanie materiałów i poufność informacji

Za wszelkie materiały oraz informacje przesłane do portalu autonaminuty.org drogą internetową, firma ZFA nie ponosi odpowiedzialności. Informacje oraz materiały, które zostały wysłane do portalu autonaminuty.org drogą internetową, nie są traktowane również jako poufne i nie podlegają ochronie prawnej. Wszelkie materiały i informacje przekazywane lub wysłane do portalu autonaminuty.org przez internet stają się własnością portalu autonaminuty.org, mogą zostać wykorzystane w dowolnym celu, włączając w to bez ograniczenia reprodukcję, odtwarzanie, ujawnianie, publikowanie, transmitowanie i wysyłanie. Zabrania się wysyłania i publikacji materiałów niezgodnych z prawem.

  • Dane osobowe

Dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, przesłane do portalu autonaminuty.org będą chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

  • Zmiany warunków i zastrzeżeń

Portal autonaminuty.org zastrzega sobie prawo wprowadzenia w dowolnym czasie zmian do warunków zawartych w niniejszej Nocie Prawnej oraz wszelkich informacji zawartych w serwisie.

  • Prawa autorskie

Wszystkie materiały publikowane w serwisie chronione są prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody administratora portalu autonaminuty.org.  Portal autonaminuty.org wyraża zgodę na przeglądanie oraz drukowanie fragmentów, a także publikowanie treści serwisu na portalach społecznościowych wyłącznie dla użytku osobistego, po podaniu do publicznej wiadomości, źródła publikowanego materiału. 

Wykorzystanie jakiegokolwiek fragmentu serwisu w celach innych niż użytek osobisty wymaga pisemnej zgody portalu autonaminuty.org

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.