Nowe auta i nowe produkty.
Elektryzujące nowości w InnogyGO!

Największy polski operator elektrycznego carsharingu – warszawskie Innogy GO! kilka dni temu poinformowało klientów swojej usługi o nadchodzącej zmianie regulaminu, udostępniając swojej społeczności odbiorców dokument z nowymi zasadami korzystania z usługi. Nowy regulamin wejdzie w życie już 3 marca i nie jest tylko rutynowym odświeżeniem zasad obowiązujących u tego operatora. Uważny odbiorca czytając udostępniony dokument wychwyci wiele intrygujących zmian, które specjalnie dla naszych czytelników wyodrębniliśmy i których listę udostępniamy poniżej:

Na początek niewielka zmiana dotycząca anulowania rezerwacji. Z nowego regulaminu zniknął punkt mówiący o tym, że użytkownikowi przysługuje prawo do anulowania rezerwacji przed upływem 15 minut, jednak będzie on wtedy poproszony o podanie przyczyny rezygnacji.

Powyższa zmiana to detal, dlatego przechodzimy teraz do znacznie większego kalibru,  prawdziwą „bombę” zostawiając jednak na sam koniec. Z nowego regulaminu zniknęło dotychczasowe ograniczenie długości wynajmu do 2 dób, co jest zapewne efektem dużej popularności znacznie obniżonej przez Innogy GO!  stawki dobowej o czym pisaliśmy w tym materiale. Usunięcie tego ograniczenia to jednak nie wszystko, bowiem w pkt 25 i 62 pojawia się pierwszy raz w regulaminie elektrycznego operatora zagadnienie „subskrypcji”. Niestety nie znajdziemy w dokumencie ani słowa o warunkach tychże subskrypcji, natomiast powyższe informacje to znak, że wkrótce w Warszawie klienci carsharingu będą mogli wybierać pomiędzy „abonamentami na auta na minuty” pomiędzy właśnie Innogy i Panek CarSharing gdzie subskrypcje są oferowane już od drugiej połowy zeszłego roku, a które na początku bieżącego roku doczekały się już kolejnej, atrakcyjniejszej odsłony o czym pisaliśmy w tym miejscu. Oprócz subskrypcji wprowadzone zostaną również pakiety minut.

No i czas na najbardziej elektryzujący element nadchodzących zmian w Innogy GO! a konkretnie punkt 84k. W starej wersji regulaminu była tam informacja o udziale własnym w szkodzie powstałej z winy użytkownika, która wynosiła 1000 PLN i była głównie kojarzona z modelem BMW i3, który do tej pory przeważał w usłudze.  W nowej wersji natomiast zniknęła kwota 1000 PLN, która zastąpiona została informacją o tym, że poziom odpowiedzialności będzie określony dla konkretnego modelu pojazdu i nie chodzi tutaj wcale o udostępnione w ostatnim kwartale zeszłego roku elektryczne samochody dostawcze (MAN & Renault Kangoo). Innogy GO! już w treści wiadomości z nowym regulaminem poinformowało swoich użytkowników o udostępnieniu w najbliższym czasie nowych modeli samochodów, nie informując jednak o szczegółach. Pierwsze (zamaskowane jeszcze) szczegóły można już jednak przy dużej dawce szczęścia wychwycić na stołecznych ulicach. Przedwiośnie w Warszawie zapowiada się zatem elektryzująco.

btw. Kto zgadnie co to za samochód? 😉

Udostępnij przez :

Ten post ma 176 komentarzy

  1. smm panel

    sosyal medya hizmetlerini en uygun fiyat ile kullanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  2. ucuz takipçi satın al işlemi yapmak istiyorsanız sitemizi hemen ziyaret ederek yararlanabilirsiniz.

  3. sosyal medya uygulamarlıdna fenomen olmak sizin için her kapıyı açabilicek güçte bir ünvandır.

  4. bir çok sosyal medya takipçi satın al hizmeti ile hızlı şekilde yükselebilirsiniz.

  5. abone satın alcı işlemi yapmak için sitemi ziyaret et ve hemen istediğine ulaş yada başkalarına satarak komisyon elde et

  6. abone satın alarak internetten para kazanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz bugünze özel fırsatlar ile uçuşa geçin

  7. Ucuz takipçi

    takipci paketim ile instagram takipçilerinizin artisini keyif ile izleyebilirsiniz hemen ziyaret ederek sizde bir adım atın.

Dodaj komentarz