Nowe kombi w Panek CarSharing.

Ciekawe wieści dotarły od Panek CarSharing. Do floty dołącza nieco pojemniejsza Corolla, która jest w sile 300 sztuk udostępniana przez tego operatora. Do najpopularniejszego modelu Toyoty, która w Panku reprezentowana jest przez wersję sedan, dodana zostaje wersja kombi, która szczególnie w okresie wakacyjnym powinna cieszyć się dużą popularnością.

Kombi wyposażone jest, tak jak wszystkie Toyoty od Panek CarSharing w silnik hybrydowy i są to samochody fabrycznie nowe. Póki co, w usłudze pojawił się premierowy egzemplarz tego modelu, natomiast docelowo ma być ich więcej, chociaż dokładna ilość nie jest w tej chwili podana do publicznej wiadomości.

Samochód jest udostępniony w tej samej cenie, co wersja sedan, czyli w grupie Comfort, którą dzieli również z Toyotą C-HR, Skodą Octavią oraz Seatem Aroną i elektrycznymi Renault Zoe i Nissanami Leafami. Corolla wraz ze wspomnianą Skodą Octavią, to w tej chwili jedyne samochody z nadwoziem typu „wagon” w polskim carsharingu.
Cennik grupy Comfort usługi Panek CarSharing znajduje się –> tutaj

Samochód udostępniony jest w Warszawie, natomiast tak jak w przypadku innych, spalinowych modeli grupy Comfort można zostawić ten samochód w każdej innej strefie działania usługi Panek CarSharing.

Udostępnij przez :

Ten post ma 4 komentarzy

  1. News RSS

    Krytykuj przyjaciela w cztery oczy, a chwal zawsze przy swiadkach i podwladnych. Leonardo da Vinci & Tm.

Dodaj komentarz