Klasyki dla WOŚP wylicytowane za ponad 80 tysięcy złotych!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla nas nieprzerwanie już od 30 lat. Carsharing niemal od początku swojej działalności w Polsce, również wspiera tą chwalebną inicjatywę, natomiast jeszcze nigdy wcześniej nie była to współpraca aż tak spektakularna, bo do czasu rozpoczęcia bieżącej edycji, żaden z operatorów nie zdecydował się przekazać samochodu.

Carsharing jest co do zasady współdzieleniem samochodów, natomiast w tym roku na WOŚP samochód, a dokładniej dwa samochody, zostały przekazane na zawsze.

Panek CarSharing przekazał na aukcje dwa ze swoich najstarszych klasyków z grupy Retro, czyli poczciwą Syreną 105 oraz ZAZa 968A, zwanego powszechnie Zaprożcem.

Aukcje niedawno się zakończyły, samochody wkrótce zostaną przekazane nowym właścicielom, ale to co najważniejsze to poziom wsparcia dla potrzebujących, dla których w tym grała Wielka Orkiestra. Panek na sprzedaży swoich klasyków zebrał łącznie 86 700 PLN co jest naprawdę pokaźną kwotą, jednak co najważniejsze, to oddanie samochodów z grupy Retro ma być początkiem „świeckiej tradycji” i w przyszłych edycjach WOŚP mają pojawić się kolejne samochody tego operatora.

Nasze testy obu samochodów znajdziecie poniżej:

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. Montenania

    [url=http://cheapdrugs.store/#]prescription drugs online without[/url]

Dodaj komentarz