Szybko poszło.
Autonaminuty.org na 500!

  • Post author:
  • Post category:Ciekawostki

Polski carsharing to nadal stosunkowo świeży temat. Nadal jest tu dużo do zrobienia, dużo do osiągnięcia. Współdzielona mobilność w naszym kraju mieni się wieloma barwami, ma swoje blaski i cienie. Co jednak w tej sferze jest niezmienne, to obecność naszego portalu blisko samochodów na minuty, a coraz częściej na doby, tygodnie i nawet miesiące.

Minęły już 4 lata odkąd donosimy Wam o wszystkim co w carsharingu ciekawe i istotne, zarówno w Polsce jak i na świecie.  Jesteśmy najstarszym i największym medium poświęconym w pełni współdzielonej mobilności samochodowej.

Bardzo miło nam poinformować, że wczorajszy post, który ukazał się na naszym portalu był artykułem numer 500. Nie zamierzamy ukrywać, że nasze ambicje sięgają znacznie dalej i nasza inicjatywa nie była tylko na chwilę, tym bardziej, że tak samo jak wtedy, tak dzisiaj tak samo wierzymy w świetlaną przyszłość carsharingu, ale sami nie spodziewaliśmy się, że pół tysiąca materiałów nadejdzie tak szybko.

Aby dzisiejszy wpis nie był tylko wpisem „statystycznym”, chcemy wykorzystać go na prośbę skierowaną wprost do Was, do naszych czytelników. Chcielibyśmy przeczytać Wasze sugestie odnośnie rozwoju naszego portalu. Na pewno macie swoje uwagi, być może Wam czego brakuje, bądź czegoś jest za dużo. wykorzystamy ten mały jubileusz na zebranie Waszych odczuć i wniosków.

Dzięki, że jesteście z nami !

Udostępnij przez :

Ten post ma 98 komentarzy

  1. Pingback: eurocasino

Dodaj komentarz