Sharing is caring – dla Ukrainy.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Nie da się uniknąć mocnych słów na rosyjski atak na Ukrainę, w którego efekcie części obywateli naszego wschodniego sąsiada ruszyło na granicę z Polską. To, że potrzebna jest pomoc z polskiej strony nie ulegało żadnej wątpliwości, natomiast z pomocą ruszyła cała „pierwsza trójka” polskiego carsharingu i zrobiła to w świetny sposób.

Oczywiście pomoc to nie wyścigi, dlatego nie ma sensu wartościować, czyja inicjatywa była największa, najbardziej spektakularna czy najcenniejsza. Najważniejsza jest pomoc w którą zaangażowane były firmy, ich pracownicy oraz klienci, a tak było w każdym przypadku.

Każdy z usługodawców zaproponował nieodpłatnie udostępnienie samochodów osobom mogącym pomóc na granicy i faktycznie odzew był ogromny, szczególnie w przypadku Panek CarSharing, który zapowiedział gotowość do przekazania nawet tysiąca aut. Poza udostępnianiem samochodów, pomoc stricte finansową zorganizował Traficar, który poinformował o wpłaceniu kwoty 100 000 złotych na pomoc dla Ukrainy a także zorganizował dodatkową zbiórkę środków finansowych.

Brawa dla wszystkich i każdego z osobna, bo „sharing is caring”

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

Dodaj komentarz