Nowości w 4Mobility.
I to nie tylko auta.

Marzec ledwo się rozpoczął ale już można zaryzykować tezę, że najwięcej nowości w polskim carsharingu tym miesiącu przedstawi 4Mobility. Najstarszy polski usługodawca z przytupem rozpoczął miesiąc dodając kilka ciekawych funkcjonalności do swojej aplikacji, ale też wprowadził nowy model samochodu do usługi. Ale po kolei.

Główną zmianą jest udostępnienie do sprzedaży funkcjonalności ochrony, czyli zniesienia udziału własnego w szkodzie z 1 000 PLN dotychczas do 0 PLN. Ochronę można wykupić w jednym z 4 wariantów, od opcji za 5 PLN (ochrona na 3 godziny wynajmu), przez ochronę  na dobę, tydzień, aż do ochrony miesięcznej w kwocie 49 PLN.

Kolejną wartą zauważenia innowacją, jest możliwość błyskawicznego wynajmu samochodu w ekspresowym (do 1h od zamówienia) tempie. Samochód jest dostarczany klientowi pod wskazany adres w strefie i jest zatankowany do pełna i umyty. Usługa jest dostępna póki co wyłącznie w Warszawie i kosztuje dodatkowo 199 PLN do ceny wynajmu.

Na koniec warto również wspomnieć o nowym modelu samochodu, który dołączył do floty 4Mobility w marcu, a jest to Audi A3 Limousine, czyli wersja sedan modelu A3, który jest najpopularniejszym modelem dostępnym w usłudze. Wersja sedan była już dostępna w 4Mobility w przeszłości, jednak od dłuższego czasu nadwozia 3-bryłowego u tego usługodawcy w ostatnim czasie nie uświadczyliśmy. „Limuzyna” dostępna jest wyłącznie w pakietach, od 10-godzinowego wzwyż, zatem nie wypożyczmy go w odróżnieniu od pozostałych modeli dostępnych w usłudze, na krótki przejazd na minuty.

Ceny nowego modelu – Audi A3 Limousine:

219 PLN – 10 godzin wynajmu (30 km w pakiecie – po wykorzystaniu pakietu 0,95 PLN za km)
289 PLN – 1 doba wynajmu (50 km w pakiecie – po wykorzystaniu pakietu 0,95 PLN za km)
1299 PLN – 1 tydzień wynajmu (900 km w pakiecie – po wykorzystaniu pakietu 0,40 PLN za km)*
3499 PLN – 1 miesiąc wynajmu (2 700 km w pakiecie – po wykorzystaniu pakietu 0,35 PLN za km)*

* w przypadku wynajmów na okres 1 tydzień i dłużej, wykorzystane paliwo opłaca w pełni klient.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. israelnightclub.com

    Im very happy to find this web site. I want to to thank you for ones time just for this fantastic read!! I definitely appreciated every part of it and i also have you saved as a favorite to see new information in your blog.

Dodaj komentarz