Prawdziwe AMG na 4 urodziny Panek CarSharing!

Nie dalej jak 2 tygodnie temu donosząc o wprowadzeniu Cupry Formentora do grupy samochodów „Extreme” od Panek CarSharing,  poinformowaliśmy, że dodanie fabrycznie nowej Cupry jest początkiem zmiany wobec najwyższej grupy klasyków od tego operatora. Wcześniej Panek udostępnił w swojej usłudze 3 dość wiekowe „Extreme”, czyli BMW i8, Bentleya Continentala GT oraz Porsche Caymana. Preludium do zmian był fabrycznie nowy Jaguar F-Type, który mógł być jednak przez wielu obserwatorów carsharingu uznany za „wypadek przy pracy”. Cupra potwierdziła jednak, że nowy Jaguar „wypadkiem” nie jest, podobnie jak potwierdza to najnowsza gwiazda „Extreme”, która właśnie dziś ma swoją premierę.

Przywołanie gwiazdy nie jest tutaj przypadkowe, ponieważ szóstym z kolei klasykiem „Extreme” został Mercedes… GLA. Pierwsze wrażenie nasuwa skojarzenie z GLA, których 300 sztuk jeździ w Panek CarSharing już od 2019 roku, ale oba modele łączy głównie wspomniana już gwiazda na masce. Najnowsze GLA to model AMG 35, czyli pierwsze prawdziwe AMG w historii Panka ale też całego polskiego carsharingu. Owszem, Panek CarSharing ma w swojej usłudze już Mercedesa E klasę z oznaczeniem AMG, jednak w przypadku czarnych limuzyn z grupy „Dark Ghost” mieliśmy do czynienia z pakietem stylistycznym AMG, który również występuje w części pierwszych AMG usługi Panek CarSharing.

Mercedes GLA AMG 35 startuje w usłudze dzisiaj i jest on jednym z prezentów jakie Panek CarSharing przekazuje na ręce klientów ze względu na obchodzone właśnie dziś, czwarte już urodziny tego usługodawcy. Co ciekawe, nowe GLA jest tylko jedną z kilku niespodzianek jakie Panek przyszykował dzisiaj dla swoich klientów, zapowiadając jednocześnie, że oprócz Mercedesa z okazji urodzin zapowiedziane zostaną kolejne samochody w różnych klasach.

Nowe GLA to jak już powiedziano, „prawdziwe” AMG, którego silnik generuje moc 306 koni mechanicznych, a wnętrze zdradza, że mamy do czynienia z prawdziwym bolidem, który zapewnia nieprzeciętne wrażenia z jazdy. Auto, jak na przedstawiciela grupy „Extreme” przystało udostępnione jest w Warszawie, jednak co powinno ucieszyć mieszkańców innych miast, gdzie Panek udostępnia swoją usługę, przy okazji urodzin relokowano innego przedstawiciela tej klasy, czyli Bentleya Continentala GT do Trójmiasta, więc niewykluczone, że nowy Mercedes, wkrótce zawita również do innych polskich miejscowości.

Cennik dla grupy „Extreme” znajdziecie tutaj, natomiast gwoli przypomnienia, samochody tej grupy, w tym również nowe GLA dostępne są tylko dla klientów, którzy wcześniej wydali w usłudze Panek CarSharing minimum 2 000 PLN.

Udostępnij przez :

Ten post ma 136 komentarzy

Dodaj komentarz