Pierwsze „PANKI” na ulicach Warszawy.

 • Post author:
 • Post category:Warszawa

Okres przedświąteczny okazał się dla polskiego Carsharingu nader owocny. Środa przyniosła nam wieści z Krakowa, o rozszerzeniu usługi Traficar, a dzisiaj, jak donosi oficjalny profil społecznościowy firmy PANEK, na ulice Warszawy wyjechało pierwszych 5 samochodów testowych, z floty 300 aut, które mają wkrótce pojawić się w stolicy.

W pierwszej chwili, chcieliśmy przedstawić na naszych łamach oficjalne zdjęcie promowane przez operatora, jednakże jednemu z naszych czytelników udało się upolować Toyotę – Panek Carsharing na warszawskim parkingu, dzięki czemu możemy się z Wami podzielić zdjęciami zdobyczy. Jak dowiedzieliśmy się od Pana Romana, samochód faktycznie jest hybrydowy, oraz wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, co jest potwierdzeniem deklaracji firmy PANEK. Można zatem wyrokować, że pierwszy Carsharing niestacjonarny, niebawem rusza w Warszawie, a zważywszy na potwierdzony fakt silnika hybrydowego oraz automatycznej skrzyni biegów, można uznać że w nasze ręce trafi usługa ekologiczna i wygodna, co ma szczególne znaczenie przy poruszaniu się po zatłoczonych ulicach Warszawy.

Foto: Roman Żbikowski

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

 1. exhissore

  The proteins interacting with APE1 belonged to several DNA repair pathways including those related to HR buy cialis online in usa Less is known of S1P s role in these events, however S1P is important to the development of the brain architecture 80 and sphingomyelins are abundant in the subventricular zone 2, suggesting a role of this lipid family in neurogenesis

 2. bitly.com

  Howdy! This blog post couldn’t be written any better!

  Reading through this post reminds me of my previous roommate!
  He constantly kept preaching about this. I most certainly will
  send this information to him. Pretty sure he’s going to have a very good read.

  Thank you for sharing! 0mniartist asmr

Dodaj komentarz