Nie kłam, że się nie przejedziesz.
Fiat Multipla w Panek CarSharing.

Trwa jesienna ofensywa klasyków w Panek CarSharing. Po mocnym wejściu z grupą „Extreme” i spektakularnym BMW i8 i wczorajszym Bentleyu Continentalu powróciła seria klasyków „Retro”. Nową serię tej grupy zapoczątkował VW Golf II a już dzisiaj do klientów wyjeżdża samochód absolutnie kultowy. Tak szkaradny, jak funkcjonalny – Fiat Multipla, czyli najbrzydszy europejski samochód wszechczasów od dziś w Panek CarSharing.

„Pankowa” Multipla jest siódmym klasykiem retro i to nie koniec, bowiem w tym roku jeszcze kilka samochodów tej klasy dołączy do floty największego polskiego carsharingu. Mulipla oprócz swojego wyjątkowego wyglądu wyróżnia się również faktem, że jest to pierwszy 6-osobowy samochód w flocie Panek CarSharing.

Zapewne ciężko będzie w to uwierzyć, ale samochód który widzicie na zdjęciu nie jest pierwszym Fiatem Multipla w carsharingu. Wcześniej na podobny pomysł wpadł nasi „sąsiedzi” z Litwy, gdzie w usłudze CityBee identyczny brzydal cieszył klientów współdzielonej mobilności.

Dobrą wiadomością dla fanów usług współdzielonej mobilności jest fakt, że Multipla dostępna będzie dla wszystkich bez wyjątku, bo dostęp do grupy „Retro” nie wymaga wcześniejszej historii wynajmów.

Ceny grupy „Retro” w tym Fiata Multipli:
0,99 PLN – kilometr
0,99 PLN – minuta jazdy
0,49 PLN – minuta postoju

Standardowo test tego specjalnego samochodu, udostępnimy na naszym kanale w serwisie YouTube

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

  1. gateio

    I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Dodaj komentarz