Nareszcie jest!
VW Passat w Panek CarSharing.

Grupa samochodów Retro w Panek CarSharing gościła w swoich szeregach wiele samochodów, które dla polskiego klienta mają szczególne znaczenie. Mieliśmy do dyspozycji (zresztą część jest dostępna nadal) całą paletę samochodów z czasów PRLu, m.in Poloneza, Fiaty 125 i 126p, Trabanta czy nawet Ładę 2107, ale również auta, które były niegdyś marzeniem wielu Polaków. Marzeniem względnym był choćby Mercedes W124 czy BMW 520, a marzeniem ekstremalnym Corvetta Stingray.

W grupie Retro mieliśmy dotąd całą gamę samochodów, natomiast nadal brakowało najbardziej „polskiego” z zachodnich samochodów, czyli poczciwego VW Passata, który w końcu dzisiaj po ponad 3 latach, odkąd pojawił się w carsharingu pierwszy samochód „Retro” trafia na warszawskie ulice w barwach Panek CarSharing.

Panek wybrał na swojego kolejnego klasyka serię B3, czyli model, którego spotkanie na polskich drogach jest już niemałą niespodzianką, mimo że samochód pomimo swojego niemałego już wieku (egzemplarz Panka wyprodukowany został w 1991 roku) wygląda nadal całkiem świeżo. Udostępniony samochód jak na Passata, czyli dyżurny „sprzęt do wkurzania sąsiadów” przystało jest bogato wyposażony, posiada skórzaną tapicerkę oraz pełny pakiet elektryczny. Nie brakuje mu również smaczków, których „dorobił” się podczas stacjonowania w Polsce, czyli elementy rodzimego „tunningu” czy hak holowniczy.

Auto dostępne jest od dzisiaj w grupie Retro na terenie Warszawy, a jego cennik jest identyczny jak innych samochodów z grupy FUN, a podejrzeć możecie go -> tutaj. Dobrą wiadomością jest to, że aby przejechać się poczciwym „królem polskich dróg” od Panek CarSharing, nie trzeba mieć wcześniej wydanej w usłudze ani złotówki, dlatego przejażdżka poczciwym Passatem B3 może być świetną okazją, aby rozpocząć przygodę z polskim carsharingiem.

Już wkrótce na naszych łamach pojawi się video-test z przejażdżki najnowszym nabytkiem od Panek CarSharing.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz