Jeszcze więcej współdzielonej Dacii.

Dacia w polskim carsharing ma swój szczególny status, który w całości zawdzięcza jednemu z polskich liderów współdzielenia pojazdów – Traficarowi. To właśnie u tego usługodawcy pojawiły się pierwsze „Dacie na minuty” i jak dotąd wyłącznie w flocie Traficara znajdziemy samochody tej marki. Z czego zatem wynika szczególny status Dacii i Traficara w naszym kraju? Głównie ma on związek z elektrycznym modelem Spring, który właśnie w Traficarze zadebiutował jako samochód współdzielony. Polski operator wyprzedził m.in usługę Zity, której współwłaścicielem jest koncern Renault, dzięki czemu to właśnie Polacy mogli jako pierwsi przejechać się jednym z najtańszych samochodów elektrycznych na europejskim rynku.

Model Spring odpowiada również za ponad 80% elektrycznej floty samochodów współdzielonych w naszym kraju, co również czyni z Dacii markę dla polskiego carsharingu wyjątkową.

Poza Springiem, znajdziemy w Traficarze również dostawczy model Dokker. Na tym duecie obecność Dacii w Traficarze póki co się kończy, jednak ten stan już lada dzień ulegnie zmianie, ponieważ „fioletowy” operator zapowiedział dzisiaj wprowadzenie kolejnego modelu, który bez wątpienia będzie należeć do marki Dacia.

Nowym modelem, który dołączy do Dokkera i Springa będzie Dacia Sandero w specjalnej wersji Stepway.

Na ten moment nie jest znana ilość nowych samochodów, które zostaną oddane do użytku klientów, natomiast zgodnie z dotychczasową strategią Traficara, można spodziewać się, że cena wynajmu nie będzie odbiegać od ceny wynajmu innych osobowych modeli usługodawcy, czyli Renault Clio oraz elektrycznego Springa i Renault Zoe.

Udostępnij przez :

Ten post ma 4 komentarzy

  1. essay rewriter

    I like what you guys are usually up too. This kind of clever work and exposure!
    Keep up the terrific works guys I’ve incorporated
    you guys to my personal blogroll. essay rewriter

Dodaj komentarz