Już nie tylko Yarisy.
Nowe samochody w EasyShare.

Dużo czasu minęło, odkąd na naszych łamach pisaliśmy o EasyShare. Operatorze może nie największym, ale mającym swój udział w budowie polskiego carsharingu. Usługodawca szczególną rolę odgrywa w Łodzi, gdzie przez długi czas działał jako jedyny carsharing w mieście włókniarzy. Poza Łodzią samochody EasyShare dostępne są również w Poznaniu, gdzie usługa zaczynała swoją działalność pod koniec 2017 roku.

Ciekawostką odnośnie tej usługi, jest fakt, że EasyShare od samego początku, wierny jest jednemu modelowi samochodu – hybrydowej Toyocie Yaris. Jest to ewenement na skalę całego kraju, bowiem nie znajdziemy żadnego innego usługodawcy w Polsce, któego flota opierałaby się wyłącznie na jednym modelu. Ten wyróżnik, można jednak od poniedziałku odłożyć do lamusa, ponieważ właśnie wtedy do floty EasyShare wjechały pierwsze egzemplarze Toyoty Corolli.

Najpopularniejszy japoński kompakt w flocie poznańsko-łódzkiego operatora wyposażony jest w hybrydowy silnik benzynowy oraz automatyczną skrzynię biegów. Nowy model dostępny będzie dostępny zarówno w Łodzi jak i w Poznaniu, nie jest jednak przewidziana możliwość przemieszczania samochodów pomiędzy tymi lokalizacjami w trybie „one-way”.

Corolli w flocie EasyShare ma być docelowo kilkadziesiąc, a ich ceny prezentują się następująco:

0,80 PLN / kilometr
0,80 PLN / minuta jazdy
0,20 PLN / minuta postoju (w godzinach 7:00 – 22:00)
0,01 PLN / minuta postoju (w godzinach 22:00 – 07:00)

139,00 PLN / stawka dobowa + koszt zużytego paliwa

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

  1. gate.io exchange

    Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Dodaj komentarz