600 samochodów do czerwca.
Ambitne plany 4Mobility.

Kilka tygodni temu pisaliśmy na łamach naszego portalu o ciekawej sytuacji w polskim carsharingu, w którym pojawiło się zaskakująco dużo samochodów marek Premium. Doskonale w ten trend wpisują się Jaguary I-Pace od InnogyGO!, które już na dniach powinny pojawić się do wynajmu na warszawskich ulicach. Warto jednak przypomnieć kto wprowadził takie auta na minuty na naszym rynku jako pierwszy. 4Mobiility, czyli najstarszy polski carsharing udostępnił pierwsze współdzielone modele koncernu BMW (zarówno BMW i MINI były dostępne w usłudze) jako … pierwsze samochody w swojej usłudze, dlatego dobrze mieć świadomość, że polski carsharing w zasadzie zaczął się od marek Premium. Wspomniane 4Mobility w tej chwili oferuje bardziej wymagającym klientom kilka modeli Audi (A3 Hatchback, A3 Limousine i Q3) oraz Mini One, ale to nie wszystko, bo najstarszy polski carsharing poinformował oficjalnie, że już wkrótce do jego floty dołączą samochody marki Mercedes, a także powiększona zostanie flota marki Audi

Dołączenie nowych samochodów klasy Premium to jednak nie wszystkie interesujące informacje o 4Mobility, które zdecydowanie zamierza umocnić swoją pozycję na podium polskiego carsharingu pod względem zarówno ilości samochodów, ale i ilości lokalizacji gdzie udostępniona jest usługa. Jak zadeklarował Prezes Zarządu 4Mobility – Paweł Błaszczak w rozmowie z serwisem ISBnews:  „Wchodzimy w etap ekspansji. Od połączenia sił z PGE trwały do niej przygotowania i zaczynamy fazę jej realizacji. Nasza flota powiększy się do przynajmniej 600 samochodów, które będą do dyspozycji już w II kw. br.”

Podwojenie ilości samochodów pozwoli na znaczne uatrakcyjnienie zagęszczenia samochodów w lokalizacjach w których obecnie świadczy swoją usługę carsharingu (głownie w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście), natomiast część z nich planowana jest do zasilenia nowych lokalizacji, które otwarte zostaną w najbliższych miesiącach.

Udostępnij przez :

Ten post ma 94 komentarzy

 1. sosyal medya paneli

  if you want to experience an audience increase on social media services, you can contact us.

 2. Hello, I am looking forward to reviving your posts and blog posts from now on, which is very pleasing to your site.

 3. Görev yap para kazan

  görev yaparak para kazanmak isteyenler hemen sitemizi ziyaret ederek para kazanmaya başlayabilirler.

 4. Good web site you have here.. It’s hard to find good quality writing like yours nowadays.

  I seriously appreciate people like you! Take care!! 0mniartist
  asmr

Dodaj komentarz