6 lat carsharingu w Polsce.
Raport od Mobilnego Miasta.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Carsharing w szerokiej skali zdążył już okrzepnąć w Polsce i wejść na stałe do krajobrazu mobilności w naszym kraju. Koniec roku to z kolei dobry moment na wszelkiego rodzaju zestawienia i raporty, które zarówno podsumowują dotychczasowe osiągnięcia polskiego rynku, jak również roztaczają wizję dalszego rozwoju branży współdzielonej mobilności samochodowej.

Bardzo interesujący raport stworzyło największe polskie stowarzyszenie w dziedzinie mobilności – Mobilne Miasto. Obszerny raport zawiera wiele informacji począwszy od liczb, historii branży i poszczególnych usług, po wypowiedzi przedstawicieli operatorów oraz samorządu lokalnego, jak również znajdziemy w raporcie odniesienia do rynku światowego oraz opis trendów, w których carsharing będzie się dalej rozwijał.

Jako partner wspierający merytorycznie stworzenie raportu: 6 lat carsharingu w Polsce, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Odnośnik do pełnej wersji raportu -> Pobierz raport

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. Marcelina

    Carsharing to spoko opcja, klika razy sama z niej korzystałam w swoim mieście. Ale jak już pojadę do Warszawy to wolę jednak zamówić sobie optitaxi, bo miasta nie znam,

Dodaj komentarz