Auto na godziny.
Nowy pakiet w Panek CarSharing.

 • Post author:
 • Post category:Polska

Pakiety dobowe w carsharingu okazały się dużym hitem. Niemal od początku klienci usług współdzielonej mobilności chętnie wynajmowali samochody na doby i tygodnie, jako wygodniejszą alternatywę dla tradycyjnego wynajmu typu „rent a car”. W tej chwili na polskim rynku wszyscy (co do jednego) operatorzy oferują wynajmy dobowe. Nawet ci oferujący wyłącznie samochody elektryczne.

Bogactwo pakietów dobowych, tygodniowych i miesięcznych odnajdziemy również u największego polskiego operatora, czyli Panek CarSharing. Pakiety długoterminowe w parze z największą siecią lokalizacji (250 miast), pomiędzy którymi można swobodnie przemieszczać samochody to bardzo dobrana para. Pomimo powszechności takich pakietów szczególnie przy przejazdach na średnim dystansie klienci jednak stawali przed dylematem, czy bardziej opłacalny będzie przejazd na „minuto-kilometrze” czy jednak bardziej kalkuluje się pakiet dobowy.

Opisany powyżej dylemat trwa jednak tylko do 10 listopada 2020, ponieważ właśnie dziś Panek CarSharing wprowadził pilotażowo kolejny pakiet czasowy będący ciekawym kompromisem. Do usługi dodano pakiet trwający 120 minut, który może być wybierany zarówno na potrzeby przejazdów pomiędzy bliższymi lokalizacjami usługodawcy, ale również dla nieco dłuższych przejazdów po jednym mieście. Co istotne, nadal będzie można zamieniać samochody w trakcie działania pakietu, a także będzie można go bez problemu przedłużyć, w efekcie czego nawet dwa pakiety 120 minutowe, czyli łącznie „paczka” 4 godzin wyjdzie taniej niż pakiet dobowy. Co jednak również musimy odnotować, zakup 2-godzinnego pakietu, w odróżnieniu od pakietów dobowych i dłuższych, nie wpływa na cenę kilometra. Kosztuje on identycznie jak w przypadku wynajmu na minuty (+ kilometr).

Nowy pakiet może przynieść szerszą korzyść, zarówno dla klientów, którzy potrzebując samochód na kilka godzin, wynajmowali w efekie auto na całą dobę, mimo że tak długiego wynajmu nie potrzebowali, ale też dla pozostałej społeczności klientów, którzy będą mieli do dyspozycji więcej aut, które nie będą blokowane na całą dobę przez klientów, którzy potrzebowali samochodu na krócej, ale pakiet dobowy opłacał im się bardziej.

Ceny pakietu „120 minut”
29 PLN – Economy
49 PLN – Comfort
59 PLN – Premium

 

Udostępnij przez :

Ten post ma 87 komentarzy

 1. otoslot link login

  Ꭲoday, wһile I was aat wߋrk, my cousin stole mmy iPad
  аnd tested to see іf it сɑn survive ɑ twenty fivе
  foot drop, just so she can be а yiutube sensation. Мү apple ipad іѕ now broken аnd ѕhe has 83 views.
  I кnow this is еntirely off topic but I hadd tߋ share
  it with ѕomeone!

  Here is my web рage :: otoslot link login

 2. fitpresso

  The most talked about weight loss product is finally here! FitSpresso is a powerful supplement that supports healthy weight loss the natural way. Clinically studied ingredients work synergistically to support healthy fat burning, increase metabolism and maintain long lasting weight loss. https://fitspresso-try.com/

 3. You really mаke itt sеem so easy witһ yⲟur presentation Ьut
  I fіnd thks matter to bе aϲtually sоmething ѡhich I tһink I would neνer understand.

  Ӏt seems too complex and extremely broad f᧐r me. Ι’m lookіng forward for your neхt post, I’ll try tto
  gеt the hang of іt!

  My bpog post … otoslot link alternatif

 4. Многие австралийские племена
  организованы следующим образом.

  В них существуют две большие группы, называемые брачными классами.
  В каждом классе действует принцип экзогамии; внутри класса выделяются многочисленные тотемические семьи.
  Как пробудить интерес у мужчины советы психолога

Dodaj komentarz