318 na koniec „bawarskiego tygodnia”!

W zeszłym tygodniu Panek CarSharing niedawno zaskoczył wypuszczeniem fabrycznie nowego BMW X3, które powędrowało do nieco zapomnianej już grupy „Unique”, w którym od dość dawna nie było żadnego samochodu, chociaż na chwilę przed dołączeniem do tej grupy wspomnianej „X-trójki” do Unique’ów przesunięto Cupre Formentora, która udostępniona była wcześniej w najwyższej grupie klasyków „Extreme”. Chwilę po X3, właśnie do grupy „Extreme” dołączyło BMW 650i a dzisiaj czas, na „trzeciego Bawarczyka”, który dopełnił trio marki BMW, które zapowiadaliśmy na początku września.

BMW 318 jest samochodem fabrycznie nowym i kryje w sobie 156-konny silnik benzynowy oraz jak przystało na usługę Panek CarSharing, automatyczną skrzynię biegów. Samochód został tradycyjnie już udostępniony w największej i najstarszej z lokalizacji tego operatora, czyli w Warszawie, jednak niewykluczone, że z czasem pojawi się również w innych lokalizacjach Panek CarSharing.

Co ciekawe, 318 to już piąty model marki BMW w usłudze Panek CarSharing (po i8, 520i, X3 i 650i), który zawitał do grupy samochodów klasycznych, gdy jak dotąd żadne auto tej marki nie zagościło w usłudze jako model podstawowy.

Aby wynająć samochód z grupy Unique, niezbędne jest wydanie wcześniej w usłudze minimum 1 000 PLN.
Cennik grupy BMW 318 jak i całej „unikalnej” grupy, znajdziecie -> tutaj.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz