TrafiCargo rośnie w siłę.

Nie dalej jak w zeszłym tygodniu informowaliśmy o znaczących zmianach w „dostawczej” wersji Traficara – TrafiCargo, a jak wskazują najnowsze doniesienia tego operatora, był to dopiero początek. Na początku bieżącego tygodnia, do floty TrafiCargo trafiło ponad 20 sztuk nowych Renault Master, które udostępnione zostały w każdej z sześciu lokalizacji w której działa ten usługodawca (Kraków, Poznań, Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław).

Mastery w Traficarze udostępnione są na tej samej zasadzie co mniejsze Kangoo, czyli w trybie stacjonarnym. Samochód pobrany ze specjalnego parkingu (zazwyczaj w okolicach wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych i meblowych) musi być pozostawiony w tej samej. Nowością jest możliwość zwrotu samochodu w innej lokalizacji, pod warunkiem, że jest to część strefy oznaczonej w aplikacji kolorem żółtym. Za taki zwrot, pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 49 PLN. Wracając jeszcze na moment do faktu udostępnienia Masterów we wszystkich sześciu „traficarowych” lokalizacjach, przejazd do innej lokalizacji i pozostawienie tam samochodu (np. start wynajmu Warszawa – koniec Kraków) nie jest możliwe.

Ceny standardowe:
2,99 PLN – opłata startowa
2,40 PLN – opłata za kilometr

Ceny na dobę:
159,00 PLN – stawka dobowa
0,60 PLN – opłata za kilometr

Zwiększenie floty największych samochodów dostawczych w Traficarze jest również pokłosiem wycofania się z polskiego rynku, litewskiego operatora CityBee, który w Polsce skupił się właśnie na samochodach dostawczych. Flota CityBee liczyła około 100 samochodów o większym gabarycie, dlatego po zakończeniu działalności w Polsce, na naszym rynku pojawiło się spora „wyrwa”, która jednak sukcesywnie jest zapełniana. W tej chwili samochody bagażowe o największych gabarytach, udostępnia 3 operatorów – Panek CarSharing, Traficar i Wozibus, a łączny rozmiar „polskiej”, współdzielonej floty dostawczej przekracza już 50 sztuk i nic nie wskazuje na to, żeby na tym miało się skończyć.

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

  1. 0mniartist

    It’s an amazing post in support of all the web viewers; they will obtain advantage from it
    I am sure. asmr 0mniartist

Dodaj komentarz