Współdzielony „czarny piątek”.

Moda na nadzwyczajne wyprzedaże i promocje w ostatni listopadowy piątek przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Jest to stosunkowo nowa „świecka tradycja”, która jednak została chętnie przyjęta w naszym kraju, a z każdym rokiem rośnie ilość atrakcyjnych ofert sprzedażowych w wielu różnych branżach. „Black Friday” jest obecny również w polskim carsharingu, gdzie także w tym roku operatorzy przygotowali dla swoich klientów interesujące promocje.

Na specjalne oferty w tegoroczny czarny piątek zdecydowali się najwięksi polscy usługodawcy, czyli Panek CarSharing oraz Traficar. Pierwszy z wymienionych – Panek, zaproponował specjalną promocję dla przedpłat, w których z okazji promocyjnego święta można otrzymać 3-krotność standardowego bonusu dla danego przedziału promocji. W przypadku przedpłaty za 1 000 PLN można otrzymać aż 150 PLN za darmo. Co ciekawe przedpłata za kwotę 1 000 PLN nie jest tym razem najwyższą z dostępnych do zakupu opcji, ponieważ specjalnie z okazji „czarnego piątku” udostępniono również przedpłatę specjalną w wysokości 2 000 PLN, gdzie bonus wynosi już 350 PLN.

Traficar z kolei zaproponował szerokie „menu”, złożone aż z 4 różnych ofert, pośród których można skorzystać z każdej lub wybrać tą która odpowiada nam najbardziej. Co jednak istotne, dostęp do każdej z promocji będzie dostępny tylko przez 2 godziny i każda o innej porze, tak jak opisano na załączonej poniżej grafice.

Poza największymi polskimi carsharingami, mniejsi usługodawcy nie zaangażowali się mocno w piątkowe promocje, chociaż jest wyjątek w postaci CityBusa, który zaproponował promocję na cały „black weekend”, gdzie wykorzystując kod rabatowy – cityweek30 dostaniemy bonus w postaci 30 PLN do wykorzystania.

Co oczywiste, specjalne promocje w carsharingu pojawiły się nie tylko w Polsce, ale również u naszych sąsiadów, gdzie warto zwrócić uwagę na to co przygotował niemiecki Miles oraz czeski AnyTime. W przypadku tego pierwszego usługodawcy obniżono o 50% roczny pakiet „Platinum” który gwarantował niższe stawki za wynajem. Na pakiecie tym można oszczędzić nawet 250 euro. W Pradze natomiast AnyTime przygotowało promocję na pakiet godzinowy dla najniższego oferowanego modelu, czyli Toyoty Yaris. Małego „japończyka” można wynająć w ciągu najbliższych 3 dni w najkrótszym pakiecie za równowartość jedynie 5 PLN, gdy normalnie kosztuje on około 20 PLN.

 

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz