No nareszcie.
Pierwsza Tesla w polskim carsharingu!

Linia Extrme w Panek CarSharing ma już ponad rok. W tym czasie w usłudze udostępniono już kilka aut, za którymi wzdycha wielu fanów motoryzacji i do czasu ich udostępnienia w carsharingu, możliwość przejechania się nimi była dla wielu tylko w sferze marzeń. Takimi autami były zdecydowanie BMW i8, Bentley Continental GT czy choćby czerwone Ferrari F430.

Pomimo faktu, że „ektremalne” grono jest silnie obsadzone, to cały czas brakowało tzw. „wisienki na torcie” czyli samochodu najcenniejszej obecnie marki motoryzacyjnej na świecie, czyli Tesli. Samochód był oczekiwany od dawna, tym bardziej, że sam właściciel firmy PANEK zapowiadał w wywiadach, że najbardziej spektakularna marka samochodów elektrycznych zagości wkrótce w flocie największego polskiego carsharingu.

Dzisiaj już nie trzeba dywagować i zastanawiać się czy i kiedy współdzielony „elektryk” z literką T na przednim grillu wyjedzie na polskie ulice, ponieważ dzisiaj już pewnym jest, że Tesla Model S zagości za kilka dni na parkingu specjalnym pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie od 2 miesięcy swoją bazę mają samochody specjalne usługi Panek CarSharing.

Do usługi wjedzie najpopularniejszy model amerykańskiej marki, czyli S w wersji 75D. Nie jest to najmocniejsza wersja w jakiej oferowany jest Model S, jednak 476 koni mechanicznych na pokładzie, przy świetnym momencie obrotowym jakim charakteryzują się silniki elektryczne, oferuje przyspieszenie na poziomie 4,4 sekundy do 100 km/h.

Oprócz słusznej mocy, samochód jest bardzo przestronny i komfortowy, a osoby które nigdy wcześniej nie miały styczności z autami marki Tesla, wsiadając za kierownicę najnowszego Extreme od Panka, z pewnością zapamiętają ten moment na długo, ponieważ to co oferuje Model S wewnątrz to rozwiązania jakich próżno szukać w tradycyjnych, nawet najnowszych samochodach, jak choćby 17-calowy wyświetlacz w (a raczej zamiast) konsoli środkowej.

Samochód zostanie udostępniony dla klientów na początku grudnia, a przejażdżka nim będzie wyceniona tak samo jak pozotałe klasyki z grupy Extreme od Panek CarSharing.
Cennik grupy Extreme -> tutaj

Udostępnij przez :

Ten post ma 7 komentarzy

  1. binance

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. creek gate io

    Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Dodaj komentarz