Warszawskie „elektryki” dopiero na wiosnę.

Co prawda do rozpoczęcia astronomicznej wiosny zostało tylko 10 dni, to jednak tytuł naszego dzisiejszego doniesienia jest aktualizacją poprzedniej wiadomości jeszcze z lutego, gdzie jak pisaliśmy, cieszyć się będziemy pierwszym w pełni elektrycznym carsharingiem w Warszawie już w połowie marca.

Innogy swoją flotę 500 BMW i3 miało początkowo wypuścić na stołeczne ulice już w połowie marca, jednak z nieoficjalnych informacji do których dotarł nasz portal wynika, że pierwsze samochody w usłudze mogą pojawić się dopiero w połowie kwietnia. Są już widoczne natomiast pierwsze szybkie stacje ładowania zbudowane na wyłączność dla carsharingu Innogy, które rozstawione są w różnych częściach miasta.

Przypomnijmy, że carsharing warszawskiego operatora energetycznego jest efektem pilotażowego programu w którym Innogy rok temu udostępniło kilka samochodów elektrycznych różnych marek do publicznego współdzielenia. Test wypadł pomyślnie i przekonał Innogy do stworzenia publicznej usługi w oparciu o wspomiane już samochody – BMW i3, które w programie pilotażowym wypadły najlepiej i były najlepiej ocenione przez klientów, którzy skorzystali z usługi podczas testów.

Udostępnij przez :

Ten post ma 39 komentarzy

  1. Łapiński

    za mało smaru

Dodaj komentarz