Impact 18′ już w tym tygodniu.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Już od środy, przez dwa dni, Katowice staną się polskim centrum innowacji. Właśnie tam odbędzie się największy w Polsce kongres poświęcony innowacjom w transporcie. Zarejestrowano ponad 400 firm jako wystawców, a 150 specjalistów z całego świata potwierdziło swój udział w kongresie, podczas którego będą dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat rozwijającego się rynku transportu i nowoczesnych technologii.
Ambicją organizatorów jest zmierzenie się z siedmioma głównymi tematami z którymi związana jest mobilność XXI wieku. Będą to: mobilność w mieście, elektromobilność, transport autonomiczny, logistyka i transport towarowy, nowe rodzaje mobilności, efektywne przechowywanie energii a ochrona środowiska i finansowanie mobilności w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Dla środowisk studenckich, administracji publicznej, oraz przedstawicieli start-upów udział w kongresie będzie bezpłatny. Dla pozostałych uczestników, koszt dwudniowej wejściówki to 999 złotych.
Kongres Impact, dla Katowic będzie ciekawym przedsmakiem, przed zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem które w grudniu czeka stolicę województwa śląskiego, czyli Szczyt klimatyczny ONZ, na którym również będzie szeroko dyskutowana elektromobilność, również z perspektywy naszego kraju.
Udostępnij przez :