MiiMove po nowemu.
Nowa aplikacja i nowe funkcje.

Jeden z najpopularniejszych trójmiejskich carsharingów – MiiMove, z okazji swoich drugich urodzin, zaskoczył ogłaszając wprowadzenie zupełnie nowej aplikacji mobilnej, która zastąpi dotychczasową, używaną od początku działalności tego operatora. Nowa aplikacja będzie w pełni funkcjonalna dla obu standardów (Android & iOS) od 19 lutego br, czyli dokładnie w rocznicę startu działalności. Poza aplikacją, MiiMove zmieniło również swój kolorowy logotyp zastępując go, zgodnie z najnowszymi trendami, stawiającymi na maksymalne uproszczenie, czarną literą M z dodatkowymi symbolami.

Identyfikacja jest jednak kwestią drugorzędną, dlatego wróćmy do nowej aplikacji, ponieważ w niej znajdziemy kilka interesujących zmian. MiiMove wprowadzając nową aplikację, zdecydowało się na krok ku niezależności, ponieważ nowy „soft” zastąpi dotychczasowy, który działał na licencji firmy Keratronik, będącej jednocześnie właścicielem EasyShare – innej polskiej usługi, działającej w Łodzi i Poznaniu.

W nowej aplikacji znajdziemy znany z innych polskich usług, program poleceń, ale również dynamiczny cennik, zależny od tego jak dużo i często jeździmy. Regularni klienci będą mogli liczyć na zniżki w stosunku do regularnego cennika. Na koniec zostawiliśmy najważniejszą zmianę, która jest szczególnie ciekawa, ponieważ MiiMove wprowadził taką funkcjonalność do carsharingu jako pierwszy w Polsce. Od 19 lutego, klienci MiiMove, będą mogli dzielić się opłatami za wspólny przejazd, co znane było dotychczas klientom Ubera, gdzie również użytkownicy usługi mogą dzielić pomiędzy siebie koszty przejazdów. Taka funkcjonalność może być szczególnie przydatna przy przejazdach międzymiastowych, których akurat MiiMove nie oferuje, natomiast w przypadku innych operatorów, oferujących tego typu możliwości, takie rozwiązanie byłoby ciekawym połączeniem funkcji carsharingu, Ubera i BlaBlaCara.

MiiMove informując o zmianach związanych z aplikacją, ogłosił również nadchodzącą aktualizację cen, której szczegóły nie są jeszcze znane, natomiast zostaną ogłoszone oficjalnie 19 lutego, natomiast klienci, którzy do tego dnia zainstalują nową aplikację oraz zarejestrują w niej konto (operator do dalszego korzystania z usługi, wymaga nowej rejestracji jednak na tym samym loginie) utrzymają aktualne ceny, pomimo nadchodzącej podwyżki.

Udostępnij przez :

Ten post ma 4 komentarzy

  1. cheap wigs

    The wig band is very natural, and the color is very close to my hair color, basically it is not visible

Dodaj komentarz