MiiMove po nowemu.
Nowa aplikacja i nowe funkcje.

Jeden z najpopularniejszych trójmiejskich carsharingów – MiiMove, z okazji swoich drugich urodzin, zaskoczył ogłaszając wprowadzenie zupełnie nowej aplikacji mobilnej, która zastąpi dotychczasową, używaną od początku działalności tego operatora. Nowa aplikacja będzie w pełni funkcjonalna dla obu standardów (Android & iOS) od 19 lutego br, czyli dokładnie w rocznicę startu działalności. Poza aplikacją, MiiMove zmieniło również swój kolorowy logotyp zastępując go, zgodnie z najnowszymi trendami, stawiającymi na maksymalne uproszczenie, czarną literą M z dodatkowymi symbolami.

Identyfikacja jest jednak kwestią drugorzędną, dlatego wróćmy do nowej aplikacji, ponieważ w niej znajdziemy kilka interesujących zmian. MiiMove wprowadzając nową aplikację, zdecydowało się na krok ku niezależności, ponieważ nowy „soft” zastąpi dotychczasowy, który działał na licencji firmy Keratronik, będącej jednocześnie właścicielem EasyShare – innej polskiej usługi, działającej w Łodzi i Poznaniu.

W nowej aplikacji znajdziemy znany z innych polskich usług, program poleceń, ale również dynamiczny cennik, zależny od tego jak dużo i często jeździmy. Regularni klienci będą mogli liczyć na zniżki w stosunku do regularnego cennika. Na koniec zostawiliśmy najważniejszą zmianę, która jest szczególnie ciekawa, ponieważ MiiMove wprowadził taką funkcjonalność do carsharingu jako pierwszy w Polsce. Od 19 lutego, klienci MiiMove, będą mogli dzielić się opłatami za wspólny przejazd, co znane było dotychczas klientom Ubera, gdzie również użytkownicy usługi mogą dzielić pomiędzy siebie koszty przejazdów. Taka funkcjonalność może być szczególnie przydatna przy przejazdach międzymiastowych, których akurat MiiMove nie oferuje, natomiast w przypadku innych operatorów, oferujących tego typu możliwości, takie rozwiązanie byłoby ciekawym połączeniem funkcji carsharingu, Ubera i BlaBlaCara.

MiiMove informując o zmianach związanych z aplikacją, ogłosił również nadchodzącą aktualizację cen, której szczegóły nie są jeszcze znane, natomiast zostaną ogłoszone oficjalnie 19 lutego, natomiast klienci, którzy do tego dnia zainstalują nową aplikację oraz zarejestrują w niej konto (operator do dalszego korzystania z usługi, wymaga nowej rejestracji jednak na tym samym loginie) utrzymają aktualne ceny, pomimo nadchodzącej podwyżki.

Udostępnij przez :

Ten post ma 55 komentarzy

 1. The most talked about weight loss product is finally here! FitSpresso is a powerful supplement that supports healthy weight loss the natural way. Clinically studied ingredients work synergistically to support healthy fat burning, increase metabolism and maintain long lasting weight loss. https://fitspresso-try.com/

 2. Во времена, когда религиозные убеждения имели сильное влияние
  на человеческие умы, а положения, транслируемые священнослужителями, считались неоспоримыми, человечество все
  же не пребывало в лучшем состоянии, чем сейчас, и нравственность
  не занимала главенствующей позиции.

  Церковь в обмен на отпущение грехов ждала покорности и
  исполнения религиозных предписаний, умело манипулируя человеческой слабостью и идеей божественного всепрощения.

  Таким образом, греховность занимала в религии место не меньшее,
  чем добродетель. Как продавать онлайн – Бизнес-секреты

 3. https gate io

  Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

 4. Howdy! I know this is kinda off topic but I was wondering if
  you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form?
  I’m using the same blog platform as yours and I’m having trouble finding
  one? Thanks a lot!

 5. cheap wigs

  The wig band is very natural, and the color is very close to my hair color, basically it is not visible

Dodaj komentarz