Traficarem za Żappsy!

Bardzo ciekawymi wieściami zaskoczył Traficar, który ogłosił oficjalnie współpracę z siecią handlową Żabka. Współpraca polega na dołączeniu Traficara do sieci wymiany produktów w „żabkowej” aplikacji – Żappce, w której za zgromadzone punkty bonusowe, tzw. Żappsy można otrzymać kupon na zniżkę na przejazd samochodami usługodawcy.

Traficar zaproponował dwa różne rodzaje kuponów, dla nowych klientów oraz dla klientów już aktywnych. Kupon w promocji dla nowych klientów można uzyskać za 750 żappsów i należy podać go w formularzu rejestracyjnym. Po pomyślnej rejestracji klient dzięki kuponowi otrzymuje bonus w wysokości 45 złotych do wykorzystania podczas pierwszego przejazdu.

Promocja dla stałych klientów to również 45 złotych, natomiast maksymalnie można wykorzystać podczas jednego wynajmu 15 złotych.

Co istotne, zniżkę można wykorzystać na każdy z oferowanych przez Traficara samochodów jak i na wynajem na krótko oraz na długo.

Kupony można wymienić w zakładce „Wszystko za żappsy”, a promocja ograniczona jest czasowo i kończy się 19 września br, lecz ważność kuponu aktywowanego to 30 dni, dlatego jeśli planujemy przejazd Traficarem np. dopiero na wakacje, to warto zachować kupon i zarejestrować go dopiero przed rozpoczęciem wynajmu.

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz