Traficar wjeżdża do Szczecina

Traficar rozpoczął swoją działalność prawie 6 lat temu i przez ten czas stopniowo rozszerzał sieć swoich stref o największe aglomeracje w Polsce. Przez cały ten czas Traficar omijał jednak największe miasto Pomorza Zachodniego, mimo że wcześniej próbował swoich sił również w mniejszych miastach, jak choćby Bydgoszczy czy Lublin (usługa TrafiCargo).

Ostatecznie jednak wczoraj, czyli 25 kwietnia pierwsze, srebrne i współdzielone Renault Clio pojawiły się w Szczecinie, otwierając jednocześnie zachodniopomorski rozdział w historii Traficara.

Docelowo wg deklaracji operatora, nad Zalewem Szczecińskim ma pojawić się 150 współdzielonych samochodów, z czego większość dotarła już do stref rozmieszczonych zarówno na prawo- i lewo-brzeżnej części Szczecina. Zasady działania w nowej lokalizacji są identyczne jak w przypadku pozostałych miast, a tyczy się to zarówno cennika jak i możliwości swobodnego przemieszczania samochodów pomiędzy strefami, czyli klient wynajmujący samochód w Szczecinie może zakończyć wynajem w innej lokalizacji jak np. Poznań czy Kraków i analogicznie wynajem rozpoczęty np. we Wrocławiu może zostać zakończony w Szczecinie.

Pomimo faktu, że cena usługi w Szczecinie jest identyczna jak w innych lokalizacjach, dla nowych użytkowników w Szczecinie firma przygotowała promocję:  z kodem SZCZECIN każdy użytkownik w tym mieście może przez miesiąc korzystać z oferty „Na ile chcesz” w promocyjnej cenie – zamiast 1.69 zł/km opłata ta będzie wynosić tylko 0,99 zł.

Wejście Traficara do Szczecina powiększa różnorodność carsharingową Szczecina i jednocześnie kończy monopol usługi Panek CarSharing, która była jak dotąd jedynym operatorem współdzielonej mobilności samochodowej, działającej na terenie Pomorza Zachodniego.

 

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Dodaj komentarz