Traficar uwalnia „kangury”.
49 PLN za zwrot w żółtej strefie.

TrafiCargo, czyli największa polska usługa dostawczego carsharingu, będąca częścią Traficara, wprowadziła w tym tygodniu bardzo istotną zmianę do zasad użytkowania swoich „bagażówek”. Dotychczas dostawcze Renault Kangoo w odróżnieniu od standardowej usługi opartej na samochodach osobowych, działało stacjonarnie, w oparciu o specjalnie wyznaczone parkingi, mieszczące się zazwyczaj pod wielkopowierzchniowymi marketami budowlanymi. Samochody pobrane w takiej strefie należało zwrócić również w wyznaczonych miejscach na tych parkingach.

Zmiana wprowadzona w tym tygodniu, daje klientom TrafiCargo zdecydowanie większą elastyczność, bowiem wynajmujący samochód dostawczy tego usługodawcy, może zakończyć wynajem poza wspomnianymi parkingami specjalnymi. Warunkiem jest pozostawienie auta w miejscu w zasięgu specjalnie wyznaczonej dla TrafiCargo strefie, którą znajdziemy w aplikacji, a jest ona oznaczona kolorem żółtym. Zwrot samochodu w tej strefie, związany jest z opłatą dodatkową w wysokości 49 PLN, która doliczana jest do sumy opłaty za wynajem na jego zakończenie.

W usłudze Traficar, oferującej wynajem samochodów osobowych, klienci mogą swobodnie przemieszczać samochody pomiędzy 6 strefami w których działa usługa. Są to: Kraków, Poznań, Śląsk, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. W przypadku TrafiCargo, taka możliwość nie istnieje. Klient który rozpoczął wynajem samochodu dostawczego – TrafiCargo na jednym z parkingów specjalnych (np. w Krakowie) może za opłatą zwrócić samochód w żółtej strefie tylko tego miasta w którym samochód został wynajęty.

Udostępnij przez :

Ten post ma 7 komentarzy

  1. Glucotrust

    GlucoTrust is a revolutionary blood sugar support solution that eliminates the underlying causes of type 2 diabetes and associated health risks.

Dodaj komentarz