Kongres Nowej Mobilności już dziś!

Już dziś w Łodzi rozpoczyna się 3-dniowy Kongres Nowej Mobilności. Jest to największe w Polsce wydarzenie związane z nowoczesną mobilnością, która wbrew obiegowej opinii nie bazuje wyłącznie na elektromobilności, choć auta elektryczne będą ogrywały w konferencji ważną rolę.

Łódź od dzisiaj do środy staje się europejską stolicą mobilności, gdzie podczas konferencji z udziałem wielu ekspertów z Polski i ze świata odbędą się debaty na temat przyszłości i teraźniejszości transportu miejskiego.

Podczas kongresu nie zabraknie oczywiście dyskusji związanych z współdzieloną mobilnością, w tym o carsharingu, ale również o współdzielonych rowerach, skuterach jak i hulajnogach.

Duża uwaga w trzeciej już edycji Kongresu Nowej Mobilności poświęcona będzie również pojazdom autonomicznym, która przez wielu ekspertów upatrywana jest jako docelowy punkt mobilności miejskiej.

Nasza redakcja będzie obecna podczas Kongresu, dlatego najciekawsze informacje z przebiegu wydarzenia będą regularnie zamieszane na naszych łamach jak i na profilach społecznościowych strony.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. gate io

    I read your article carefully, it helped me a lot, I hope to see more related articles in the future. thanks for sharing.

Dodaj komentarz