TEST: MiiMove (Trójmiasto)

 

Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia naszego materiału z testów nowej usługi w Trójmieście, gdzie w lutym 2019 roku, uruchomiony został  carsharing MiiMove, oparty na mocnych kompaktowych Oplach Astra. Z naszego sprawozdania dowiecie się jak działa ta usługa, ile kosztuje, jakie ma mocne oraz słabe strony.

Jeśli będziecie w najbliższym czasie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, lub Rumii, bo w każdym z tych miast udostępniona została strefa MiiMove, pomiędzy którymi można swobodnie się przemieszczać autami nowego trójmiejskiego usługodawcy, zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

 1. XMC.pl

  Interesuje mnie prowadzenie własnego bloga muzycznego i przez cały dzień przeglądam wiele muzycznych blogów, aby znaleźć nową muzykę przed innymi ludźmi, których znam. Ale jak dokładnie te blogi najpierw znajdują tę muzykę? Czy naprawdę mogę zacząć od opublikowania muzyki, którą znajdę na innych blogach?.

 2. Marcin_ITIQ

  Auta bardzo fajne, są na moim 2 miejscu tuz po audi a3 w carsharingu. W WWA jeszcze nie byłem i nie testowałem, wiec nie pojezdzilem bmw.

  1. Besa

   A jeździłeś Audi Q3 od 4mobility? Prawie to samo co w Audi A3, ale jest jeszcze wygodniejsze. Jednak jest ich niewiele, dlatego warto bawić się w ich szukanie raczej tylko przy potrzebie użycia carsharingu na dłuższą trasę.

Dodaj komentarz