Mercedes Friza w carsharingu?
Chyba nic z tego.

Jeden z czołowych polskich influencerów – Friz, poinformował na oficjalnym koncie na Twitterze, że oferował swój samochód dwóm czołowym operatorom usług „aut na kilometry”, czyli Panek CarSharing oraz Traficarowi.

Oferowany samochód to Mercedes CLA AMG 45 poprzedniej generacji oznaczony charakterystycznymi tablicami indywidualnymi K1 FRIZ oraz oklejony specjalną wielokolorową folią. Auto zdecydowanie charakterystyczne i jednocześnie mocne, bowiem najmocniejsze CLA tej generacji legitymuje się mocą 360 koni mechanicznych, co przy stosunkowo niewielkiej masie własnej potrafi dawać naprawdę dużą frajdę z jazdy.

Frajdy tej jednak raczej nie zaznają klienci polskich usług carsharingu, ponieważ jak zaznaczył Friz w swoim komentarzu obu operatorów odrzuciło propozycję, która na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo atrakcyjna, szczególnie w przypadku Panka, który od wielu lat oferuje w swojej usłudze różne samochody w specjalnej grupie „FUN”, gdzie znajdziemy zarówno klasyki motoryzacji, takie jak Fiat 125p czy Mercedes W124 Coupe jak również nowoczesne samochody działające na wyobraźnie jak np. Tesla Model 3 czy w przeszłości Ferrari F430. Czy jednak można uznać, że samochód Friza pasowałby tam idealnie?

Jak jednak przyznał sam zainteresowany, obu operatorów mimo przedstawienia im oferty podnajmu Mercedesa, nie zdecydowało się na ten ruch, choć Traficar publicznie oświadczył, że nie wbrew informacji przedstawionej przez Friza, żadna oferta do nich nie dotarła, dlatego być może jeszcze nie wszystko w temacie kolejnego AMG w polskim carsharingu stracone, pod warunkiem oczywiście, że oferta będzie jeszcze nadal aktualna, jak również pod warunkiem spełnienia oczekiwań finansowych właściciela.

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Belek escort

    Good post! We will be linking to this particularly great post on our site. Keep up the great writing

Dodaj komentarz