“Save the date” – 4 marca 2020
Forum Mobilności Współdzielonej.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Samoobsługowe współdzielenie pojazdów w Polsce, mimo dość krótkiej historii rozwija się bardzo dynamicznie. Pojazdy na minuty, godziny czy doby stają się coraz bardziej naturalnym elementem krajobrazu polskich ulic.

Kwestią czasu było, że operatorzy zaczną współpracować i budować wspólne inicjatywy. Jedną z nich jest wydarzenie bez precedensu na naszym rodzimym rynku, czyli pierwsze w Polsce Forum przygotowane przez branżę współdzielenia środków transportu.

Już 4 marca w Warszawie w hotelu Renaissance zbiorą się aby dyskutować o przyszłości “sharingu” i wyzwaniach dla branży, operatorzy współdzielonych samochodów, skuterów, hulajnóg i rowerów, przedstawiciele samorządu krajowego i lokalnego a także badacze nowoczesnej mobilności z wiodących wyższych uczelni.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać prelekcji ekspertów i dyskusji o formie i kierunku rozwoju współdzielenia w Polsce i na świecie a co najważniejsze zapoznać się z rekomendacjami i pomysłami branży dla samorządu krajowego.

Szczegóły wraz z agendą i formularzem rejestracyjnym I Forum Mobilności Współdzielonej znajdują się w tym miejscu, a na łamach naszego portalu, który objął patronatem medialnym to wydarzenie publikowane będą najważniejsze informacje na temat Forum wraz z relacją z jego przebiegu.

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz