Co dalej z grupą Extreme?

Grupa samochodów „Extreme” od Panek CarSharing to seria najbardziej luksusowych, najdroższych ale również najmocniejszych współdzielonych samochodów w Polsce, ale również w całej Europie. Jak dotychczas udostpniono 4 najbardziej ekstremalne „auta na minuty”, z czego 3 nadal jeżdżą po warszawskich ulicach:

– BMW i8
– Bentley Continental GT
– Jaguar F-Type

Jedyny samochód, który nie zagrzał miejsca w carsharingu na dłużej, to … „najsłynniejsze Porsche w Polsce”, czyli model Cayman, który został rozbity kilkanaście godzin po jego udostępnieniu w usłudze Panka. Co ciekawe, Porsche dysponowało spośród wszystkich samochodów tej grupy, najmniejszą mocą, a mimo to, jako jedyne dotychczas, zostało rozbite.

Samochody grupy Exteme od momentu udostępnienia pierwszego modelu – BMW i8, cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też mocno zdziwił fakt wystawienia kompletu ekstremalnych samochodów współdzielonych na sprzedaż. Wszystkie 3 modele, w tym „najmłodszy” zarówno wiekem jak i stażem w usłudze Panka – Jaguar F-Type są w tej chwili na sprzedaż. Co do pierwszych dwóch wymienionych modeli, to są to auta, które w usłudze spędziły już ponad 10 i 8 miesięcy więc można uznać, że ich czas, jako narzędzia marketingowego się skończył.

Czy fakt sprzedaży wspomnianych samochodów oznacza, że to koniec najmocniejszych samochodów w polskim carsharingu?
Nic bardziej mylnego. Jeszcze dzisiaj ogłoszony zostanie najnowszy, piąty samochód grupy Extreme, a w następnych dniach można spodziewać się kolejnych doniesień odnośnie tej grupy. Docelowo grupa Extreme będzie „serią limitowaną” i samochody w niej udostępnione będą w usłudze przez kilka miesięcy, aby później być zastąpione przez następne, stąd też wystawienie na sprzedaż Jaguara, który w usłudze jest dokładnie od dwóch miesięcy. Wymienione powyżej samochody są wciąż w usłudze, natomiast gdy znajdzie się kupiec, zostaną wycofane aby zrobić miejsce na nowe modele.

Jakie dokładnie „ekstremalne” modele wjadą do usługi Panka dowiemy się już dzisiaj wieczorem, natomiast warto czekać, ponieważ każdy z nowych samochodów będzie zdecydowanie wart tego statusu i sprawdzenie go choć przez moment będzie z pewności ciekawym doświadczeniem motoryzacyjnym.

Lato z grupą klasyków od Panek CarSharing zapowiada się ekscytująco.

Jeśli nie miałeś dotąd okazji sprawdzić samochodów grupy Extreme, zapraszamy do obejrzenia naszych testów każdego z nich na naszym kanale w serwisie Youtube. 

Udostępnij przez :

Ten post ma 14 komentarzy

  1. Glucotrust

    GlucoTrust is a revolutionary blood sugar support solution that eliminates the underlying causes of type 2 diabetes and associated health risks.

Dodaj komentarz