Przegląd ofert na majówkę.

 • Post author:
 • Post category:Polska

Tegoroczna majówka, jest …wyjątkowa i nawet pomijając temat koronawirusa, zdecydowanie nie pretenduje do miana wytchnienia, na które czekamy z niecierpliwością. Słaby układ kalendarza (w praktyce tylko jeden dzień wolny) a także kiepska powoda, nie zachęcają do snucia wyjazdowych planów. Pomimo tego, warto zwrócić uwagę na ofertę polskich operatorów carsharingu na ten okres, bo Ci naprawdę stanęli na wysokości zadania i pojawiło się wiele ofert obok których trudno przejść obojętnie. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich:

4Mobilility
Najstarszy polski operator postanowił na chwilę przed majowym weekendem pozytywnie zaskoczyć swoich klientów, oferując korzystne pakiety dobowe, tygodniowe i miesięczne na swoje samochody. Szczególnie tygodniowe wydają się korzystne, gdyż przy zakupie każdego z nich klient otrzymuje „paczkę” 700 darmowych kilometrów.  W przypadku miesięcznych pakietów, paczka również występuje, konkretnie 2 500 km. W tym miejscu należy jednak zauważyć, że przy wynajmach tygodniowych jak i miesięcznych koszty paliwa pokrywa w pełni klient.

Hyundai i30 – 79 PLN (24h)
Audi A3 – 99 PLN (24h)
Audi Q3 – 119 PLN (24h)
+ 0,80 PLN za każdy przejechany kilometr w każdej klasie

Hyundai i30 – 549 PLN (7 dni)
Audi A3 – 699 PLN (7 dni)
Audi Q3 – 799 PLN (7 dni)
+ 0,35 PLN za każdy przejechany kilometr w każdej klasie (po wyczerpaniu bezpłatnego pakietu 700 km). Po stronie klienta leży opłacenie zużytego paliwa.

Panek CarSharing
W największej polskiej usłudze można na majówkowy wyjazd wynająć samochód na dobę lub tydzień w bardzo atrakcyjnej cenie, co jest związane z promocją aktualną już od kilku tygodni i która wg deklaracji operatora kończy się dzisiaj o godzinie 23:59. Co jednak istotne, wykupione jeszcze dzisiaj, promocyjne pakiety można swobodnie przedłużać utrzymując ich atrakcyjną cenę (przedłużenie pakietu musi zostać zakupione przed upływem pierwszego pakietu zakupionego jeszcze w kwietniu – w przeciwnym razie nowy pakiet zostanie rozliczony po cenie standardowej). Technicznie rzecz biorąc pakiet na weekendowy wyjazd należy wykupić jeszcze w kwietniu, ponieważ „dobówka” lub „tygodniówka” zakupiona już po północy będzie w cenie standardowej, a „złapać” jeszcze kwietniową promocję naprawdę warto, szczególnie po bardzo szerokiej ekspansji Panka, w efekcie której jego klienci mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy polskimi aglomeracjami, których jest w tej chwili prawie 40.

Pakiety zakupione 30 kwietnia (do końca dnia)
Grupa S (Yaris)- 39 PLN (24h), 239 PLN (7 dni)
Grupa M (Arona)- 49 PLN (24h), 299 PLN (7 dni)
Grupa L (Corolla/C-HR) – 69 PLN (24h), 399 PLN (7 dni)
Grupa XL (GLA) – 99 PLN (24h), 599 PLN (7 dni)
+ 0,60 PLN za każdy przejechany kilometr w każdej klasie

Pakiety zakupione 1 maja i później (do końca dnia)
Grupa S (Yaris) – 69 PLN (24h), 419 PLN (7 dni)
Grupa M (Arona) – 99 PLN (24h), 599 PLN (7 dni)
Grupa L (Corolla/C-HR) – 139 PLN (24h), 839 PLN (7 dni)
Grupa XL (GLA)- 199 PLN (24h), 1199 PLN (7 dni)
+ 0,60 PLN za każdy przejechany kilometr w każdej klasie

Traficar
Drugi największy polski carsharing na czas majówki utrzymuje promocyjną ofertę na wynajem dobowy, wprowadzoną na początku pandemii. Nie jest określona graniczna data promocji natomiast pewnym jest, że aktualne zniżki na „dobówki” utrzymają się przez cały okres weekendu majowego, a wygląda one następująco:

Renault Clio – 49 PLN (24h)
Renault Kangoo – 90 PLN (24h)
Citroen Jumper – 150 PLN (24h)
+ 0,60 PLN za każdy przejechany kilometr w każdej klasie

W przpadku Traficara, podobnie jak w Panek CarSharing, klienci którzy zdecydują się na pakiet dobowy mogą swobodnie przemieszczać wynajęte samochody pomiędzy strefami.

Udostępnij przez :

Ten post ma 55 komentarzy

 1. 20bet

  Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

 2. binance us

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 3. Dedy VS Makhrussss

  Awesome! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea regarding from this post

 4. Marian Hebert

  I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.
  I do not know who you are but definitely you’re going to a famous blogger if you are
  not already 😉 Cheers!

Dodaj komentarz