Panek świętuje XX lat działalności.
Duże promocje dla klientów.

Mimo, że największy polski usługodawca – Panek CarSharing oferuje bezobsługową współdzieloną mobilność od ponad 3 lat, to właściciel usługi – PANEK S.A. obchodzi właśnie okrągły jubileusz swojej działalności – 20 lat na rynku wynajmu samochodów. Dokładnie 26 września 2000 roku Maciej Panek, który do dzisiaj pozostaje właścicielem i jednocześnie Prezesem Zarządu, w dolnośląskim Lubinie zarejestrował działalność i wynajmując jednego Daewoo Lanosa Hatchback rozpoczął długoletnią historię jednej z największych sieci wypożyczalni samochodów w Europie Środkowej.

Właśnie ze względu na ten okrągły jubileusz, firma przygotowała dla klientów swoich obu usług (tradycyjnego wynajmu oraz carsharingu) promocje i rabaty pod hasłem „20% dla wszystkich”.

Z promocji może skorzystać każdy, kto w dniu 20-tych urodzin firmy skorzysta z usługi bądź zakupi w tym dniu produkt. Taka konstrukcja promocji oprócz obdarowania klientów sporadycznych, którzy akurat wynajmą samochód w sobotę 26 września 2000, jest korzystna również (a raczej przede wszystkim) dla klientów stałych, którzy zdecydują się na zakup pakietów czy ochrony rozszerzonej, które w sytuacji przedłużenia zachowają „urodzinową” cenę.

Dla najtańszej grupy, zawierającej Toyotę Yaris i Fiata 500, promocyjne ceny kształtują się następująco:
0,44 PLN / minutę jazdy
0,16 PLN / minutę postoju
0,64 PLN / kilometr
63,20 PLN / pakiet dobowy
386,40 PLN / pakiet tygodniowy

39,20 PLN / ochrona miesięczna (dla wszystkich klas)

Najkorzystniejszym „kąskiem” (naszym zdaniem) jest natomiast przedpłata, gdzie szczególnie dużo można zyskać przy najwyższym jej poziomie. Najdroższa dotychczas przedpłata w wysokości 1000 PLN, za której wykupienie otrzymywało się 80 PLN bonusu, w dzień jubileuszu firmy kosztować będzie 800 PLN, natomiast na konto klienta, do wykorzystania wpłynie 1000 PLN + 80 PLN bazowego bonusu. Można tym samym zyskać aż 200 PLN.

Warto również spojrzeć na urodzinową ofertę tradycyjnego wynajmu typu „rent a car”, gdzie oczywiście 20% na wynajem, pakiet ubezpieczeniowy czy inne dodatki otrzymają klienci, którzy zdecydują się na wynajem jutro, natomiast warto rozważyć tą promocję również w przypadku rezerwacji na później, a szczególnie na okres świąteczny, gdy ceny wynajmów mają tendencje wzrostowe. Każdy klient, który jutro (26.09.2020) zarezerwuje samochód na dowolną datę, również tą świąteczną, uzyska ceny obniżone o 20%. Warunkiem skorzystania z promocji na przeceniony wynajem w przyszłości jest zarezerwowanie samochodu w dzień urodzin firmy, oraz opłacenie go z góry, bądź maksymalnie do końca września.

Udostępnij przez :

Dodaj komentarz