Już 400 MiiMove w Trójmieście…
a będzie więcej.

Sezon wakacyjny rozpoczyna się na dobre a polskie nadmorskie plaże już zapełniają się turystami. Wielu z nich odwiedzi zapewne Trójmiasto, natomiast czy na ten „najazd” gotowi są trójmiejscy usługodawcy? W tej chwili na terenie największej pomorskiej aglomeracji dostępne są dwie usługi – największy polski carsharing – Traficar, udostępniający w strefie Gdańska i okolic około 600 samochodów, oraz lokalny operator – MiiMove który w ciągu kilku miesięcy swojej działalności podwoił dostępność swojej floty i w tej chwili udostępnia 400 Opli Astra z automatyczną skrzynią biegów.

W Trójmieście zatem mamy już około tysiąc współdzielonych samochodów (dzięki czemu aglomeracja trójmiejska wskoczyła na drugie mimejsce najbardziej zagęszczonych carsharingowo lokalizacji w Polsce – kosztem strefy poznańskiej) a to jeszcze nie koniec, ponieważ jak deklaruje MiiMove, do końca bieżącego roku całkowita  ilość samochodów w usłudze MiiMove osiągnie poziom 800 sztuk.

800 samochodów deklarowanych przez MiiMove to flota Opli Astra, jednak operator zapowiada wprowadzenie do usługi również samochody elektryczne marki Opel, a my bardzo liczymy na model Corsa-e który mógłby się sprawdzić w usłudze aut na minuty, jednakże jak podaje producent, w Polsce samochód będzie sprzedawany dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. 20bet

    Apoiar ferramentas de apostas e estar equipado com uma plataforma diversificada de transações financeiras, a 20Bet oferece suporte tangível aos jogadores. Este é um lugar onde eles podem apostar com dinheiro real, respaldados por concorrentes de diversas disciplinas esportivas. 20bet

Dodaj komentarz