00P – Licencja na współdzielenie.
Aston Martin w Panek CarSharing!

Nie minął nawet tydzień od premiery najbardziej spektakularnego samochodu w historii polskiego carsharingu, czyli Ferrari F430 w Panek CarSharing, a już trzeba donieść o kolejnym niecodziennym samochodzie, który dołączy do najbardziej zróżnicowanej floty współdzielonej w Polsce. Dziś ma miejsce polska premiera najnowszego filmu o Agencie 007, czyli „No Time to Die”. Jamesowi Bondowi, od zawsze towarzyszy Martini wstrząśnięte i niezmieszane oraz piękne kobiety. Nieodłącznym atrybutem tego najsłynniejszego szpiega są również wspaniałe samochody, pośród których zdecydowanie najczęściej pojawiał się, również brytyjski jak Bond, Aston Martin i samochód właśnie tej marki został dzisiaj zaprezentowany przez największego polskiego usługodawcę carsharingu podczas eventu w warszawskim centrum handlowym – Blue City.

Pankowy Aston Martin, to dwuosobowy model Vantage, pod którego maską kryje się jedyny słuszny, ośmiocylindrowy silnik w układzie V, generujący moc aż 426 koni mechanicznych, dzięki czemu jest to trzeci po Bentleyu i Ferrari, najmocniejszy samochód w polskim carsharingu.

Samochód będzie do wynajęcia początkowo w Warszawie, a zostanie udostępniony w grupie Extreme, do której dostęp mają klienci, którzy wydali w usłudze Panek CarSharing jak dotąd minimum 2 000 złotych. Cennik grupy Extreme znajduje się –> Tutaj. 

Udostępnij przez :