Nowości w 4mobility. M.in pełna "talia" w Warszawie.

  • Post author:
  • Post category:Warszawa

Z początkiem października, najstarszy stołeczny usługodawca aut na minuty postanowił odpowiedzieć na wnioski swoich klientów i dołączył do warszawskiej floty długo oczekiwane samochody marki Audi. Dotychczas Audi w 3 odmianach (A3 hatchback, A3 limousine i model Q3) były dostępne wyłącznie w poznańskiej lokalizacji 4mobility. Dzięki temu ruchowi, warszawscy klienci usługi mają do dyspozycji pełną talię marek (nie modeli ponieważ w Warszawie nie udostępniono pełnej gamy Audi) „pracujących” dla 4mobility. W tej chwili po warszawskich ulicach jeżdżą tylko 4 egzemplarze samochodów z czterema pierścieniami na grillu, choć operator usługi, nie wyklucza poszerzenia warszawskiej floty o większą ilość Audi. Co istotne, udostępnione w Warszawie samochody są nowymi egzemplarzami, a nie przeniesionymi z poznańskiej floty, co pokazuje, że 4mobility, podobnie jak konkurencja pracuje nad zwiększeniem ilości samochodów w swojej usłudze. Warto również zaznaczyć, że warszawskie Audi udostępnione zostały w systemie otwartym (free-floating).
Ceny Audi w usłudze, co zrozumiałe są wyższe od podstawowego modelu usługodawcy, czyli Hyundaia i30 i ustalone zostały na poziomie 0,85 PLN za minutę jazdy i 0,16 PLN za minutę postoju, a opłata za kilometr przejazdu to 0,80 PLN za minutę. Mimo, że jest to cena zdecydowanie wyższą niż za wspomnianego Hyundaia, to jednak Audi jest nadal tańsze niż dotychczasowy warszawski model premium – BMW serii 3, które 4mobility proponuje w cenie 0,95 PLN za minutę jazdy i 0,90 PLN za każdy przejechany kilometr. Pamiętać jednak należy, że BMW jest udostępnione wyłącznie w systemie bazowym.
Wprowadzenie Audi do Warszawy to nie jedyne zmiany, które wprowadziło w ostatnich tygodniach 4mobility. Warto wspomnieć również o „uwolnieniu” do usługi otwartej BMW i3 które od dłuższego czasu występuje w usłudze, jednak wcześniej było dostępne w systemie bazowym. Kolejną istotną zmianą, jest wycofanie floty Hyundaii i30 z lokalizacji poznańskiej, w której pozostają jedynie samochody Audi.
Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.