Zmieniasz operatora energii na Lumi?
W nagrodę pojedziesz carsharingiem.

Pojawiają się pierwsze efekty niedawnego przejęcia, pionierskiego operatora carsharingu w Warszawie – 4Mobility przez największa polską firmę energetyczną – PGE. Gdy jako pierwsi, już pod koniec kwietnia br, informowaliśmy o tej unikalnej na polskim rynku transakcji, nie były znane konkretne plany PGE wobec 4Mobility i jego dalszego rozwoju.

W tej chwili sytuacja nie zmieniła się diametralnie i nadal brakuje potwierdzonych wieści na temat przyszłości tego najstarszego stołecznego carsharingu „zasilanego” przez PGE, natomiast z początkiem lipca pojawił się pierwszy konkret w postaci specjalnej promocji dla klientów którzy zdecydują się na zmianę aktualnego operatora energetycznego na PGE Lumi. Klient który po 30-tym czerwca br zdecydował się na taki „transfer” zgodnie z brzmieniem regulaminu promocji, mógł ubiegać się o voucher o wartości 300 zł na wykorzystanie w carsharingu 4Mobility.

Promocja trwa nieprzerwanie od początku lipca i wg jej regulaminu udostępniona jest bezterminowo. Taki sposób na zainteresowanie klientów usługami aut na minuty może być dość skuteczny, choćby ze względu na duży niepokój społeczeństwa w temacie cen energii o których póki co nie wiadomo nic, poza tym, że będą rozsnąć. Z tego właśnie powodu daje się zauważyć ruch na rynku dystrybutorów którzy starają się zainteresować swoimi usługami nowych klientów. Naszym zdaniem, będzie to wystarczający powód dla którego szczególnie warszawscy klienci mogą zainteresować się promocją Lumi. Przypomnijmy, że 4Mobility póki co oferuje swoje usługi wyłącznie w Warszawie i w Poznaniu i opisywana promocja może być interesująca głównie dla tej grupy klientów, szczególnie, że w obu miastach wiodącym dystrybutorem energii nie jest PGE.

Pomimo oferowania usługi 4Mobility w Poznaniu, to jednak rynek stołeczny jest głównym targetem Lumi, a to z tego względu, że wiodącym dystrybutorem energii w Warszawie jest Innogy i to klienci tego operatora są szczególnie cenni dla Lumi. Smaczku tej konkurencji dodaje fakt, że Innogy właśnie jest właścicielem i operatorem największego warszawskiego (jak również największego polskiego) carsharingu opartego na samochodach elektrycznych, a z drugiej strony voucher od Lumi można wykorzystywać w 4Mobility zarówno na przejazdy samochodami elektrycznymi, których jednak jest znacznie mniej (pojedyncze sztuki) jak i samochodami elektrycznymi których ten operator posiada w Warszawie ponad 100.

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz