Z Innogy GO! „odlecisz”.

Interesujące wieści nadeszły ze strony największego w Polsce, w pełni elektrycznego carsharingu- Innogy GO!. Wraz z początkiem lipca, stołeczny operator udostępnił na terenie warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina miejsca parkingowe przeznaczone dla klientów usługi, którzy za cel podróży obiorą sobie port lotniczy. Poza możliwością pozostawienia samochodów na wspomnianych miejscach, „elektryki” można z nich również wynająć i zakończyć wynajem w dowolnym miejscu w Warszawie, w obrębie strefy działania usługi.

Miejsca przeznaczone dla samochodów Innogy GO! są specjalnie oznaczone i udostępnione na najwyższym poziomie parkingu -1, znajdującego się przed terminalem odlotów największego polskiego lotniska. Korzystanie z parkingu dla klientów Innogy GO! jest bezpłatne.

Zorganizowanie e miejsc parkingowych dla współdzielonych samochodów staje się coraz popularniejszym trendem, bowiem przed Innogy, również inni operatorzy zdecydowali się na podobny krok. Wśród podobnych inicjatyw wymienić można choćby MiiMove, które udostępnia miejsca dla swoich samochodów w gdańskim porcie lotniczym im Lecha Wałęsy, Panek CarSharing (Porty lotnicze w Warszawie, Gdańsku, Katowicach- Pyrzowicach, Krakowie i Wrocławiu), czy Traficara, który podobne miejsca udostępnia na lotniskach w Gdańsku, Krakowie, Katowicach-Pyrzowicach, Wrocławiu i w Warszawie).

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Spot on with this write-up, I seriously believe this web site needs a
    great deal more attention. I’ll probably be back
    again to see more, thanks for the information! 0mniartist asmr

Dodaj komentarz