Więcej Dacii w Traficarze.
Dokker zastąpi Kangoo.

Wszystkie karty odkryte. Znane już są wszystkie 3 nowe modele w flocie Traficara, które zapowiadane były przez operatora w tym roku. Po najnowszej, piątej już generacji Renaulta Clio oraz pierwszej w historii europejskiego carsharingu, elektrycznej Dacii Spring, Traficar ogłosił premierę najnowszego samochodu dostawczego w swojej ofercie. Nowym modelem z linii TrafiCargo jest Dacia Dokker, czyli drugi model tej marki zarówno w usłudze Traficara jak i w polskim carsharingu.

Dacia Dokker będzie sukcesywnie zastępować Renault Kangoo, czyli pierwsze samochody dostawcze w flocie Traficara ale również pierwsze „dostawczaki” w historii polskiego carsharingu. Pierwsze egzemplarze Dokkera zostały udostępnione w Katowicach, natomiast docelowo ten model będzie dostępny w każdej ze stref tego usługodawcy.

Samochody linii TrafiCargo, w odróżnieniu od samochodów osobowych Traficara, udostępnione są w trybie stacjonarnym, czyli klient rozpoczynający wynajem w wyznaczonym punkcie (zazwyczaj rozmieszone są one na parkingach wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych i meblowych) zobowiązany jest do zwrotu samochodu w tym samym punkcie. Istnieje możliwość pozostawienia wynajętego „dostawczaka” w innej części nominalnej strefy Traficara, jednak wtedy klient musi się liczyć z obciążeniem opłatą dodatkową w wysokości 49 PLN. Będąc już przy cenach, wynajem Dokkera kosztuje tyle samo co model, który zastępuje, czyli Renault Kangoo.

Opłata startowa: 2,99 PLN
Opłata za kilometr: 1,70 PLN

Stawka dobowa: 90 PLN
Opłata za kilometr (w stawce dobowej): 0,60 PLN

Dacia Dooker pomimo identycznej ceny jak wspomniane Kangoo, oferuje mniejszą przestrzeń bagażową niż poprzednik z floty TrafiCargo (2,25 m3 i 675 kg ładowności).

Jeszcze jedną ciekawostką jest to, że w flocie TrafiCargo zagoszczą zarówno Dokkery w wersji benzynowej (100 KM) oraz z silnikiem wysokoprężnym (75 KM)

Udostępnij przez :

Ten post ma 5 komentarzy

  1. prostitute

    Your style is unique in comparison to other folks I’ve read stuff from.
    Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I’ll just
    bookmark this blog.

Dodaj komentarz