Już prawie wszyscy.
4Mobility zmieniło ceny.

Najstarszy polski carsharing, ogłosił dzisiaj podniesienie obowiązujących cen. Zmianie uległa opłata za minutę jazdy, którą podniesiono o 10 groszy do poziomu 0,90 PLN za każdą minutę jazdy. Pozostałe elementy cennika krótkoterminowego pozostały bez zmian. Pełny wykaz cen na krótki przejazd wygląda następująco:

Minuta jazdy – 0,90 PLN
Minuta postoju – 0,20 PLN
Kilometr – 0,80 PLN

Cennik dotyczy samochodów marki Audi A3, Audi Q2 oraz elektrycznego Nissana Leafa

Podwyżka wprowadzona przez 4Mobility jest kolejną korektą cen wprowadzoną przez operatorów carsharingu w Polsce w ciągu ostatnich tygodni. Dla przypomnienia, jako pierwsze w tym roku ceny zmieniło MiiMove, podnosząc cenę minuty jazdy. Kilka tygodni później cenę pakietu w najwyższej grupie – Premium dodał Panek CarSharing, który również dodał opłatę startową w jednym z 3 cenników do wyboru, czyli w standardowym (cenniki: kilometrowy oraz minutowy pozostały bez zmian). Dzisiaj, równo tydzień później, ceny zmieniło również 4Mobility.

Zmiany cen u operatorów carsharingu dziwić nie powinny, zważywszy na fakt, że w wyniku inflacji drożeje praktycznie wszystko na rynku, chociaż akurat w przypadku usług współdzielonych samochodów, nie bez znaczenia są również znaczne podwyżki cen paliwa, które jest lwią częścią kosztów prowadzenia takiego biznesu.

Na koniec warto wspomnieć, że podniesienie ceny za minutę w swoich samochodach, 4Mobility stara się osłodzić wprowadzając pakiet 2-dniowy, jakiego jak dotąd w tej usłudze nie było. Ponadto na profilu na Facebooku, udostępniono kod: MAJ24H który obniża koszt pakietu dobowego o 20 PLN do kwoty 159 PLN.

Udostępnij przez :

Ten post ma 43 komentarzy

Dodaj komentarz