Traficar z nowymi strefami.
Lublin i Rzeszów w usłudze!

 

Minęło dokładnie 10 dni, odkąd informowaliśmy o nowym stylu oklejenia samochodów Traficara, umieszczając jednocześnie dopisek, że nie koniec nowości jaką ten operator przygotował dla swoich klientów na jesień. I dziś czas na kolejną niespodziankę, jaką Traficar przygotował dla studentów w dwóch ważnych ośrodkach studenckich we wschodniej Polsce.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego w Lublinie i Rzeszowie, osoby studiujące w tych dwóch miastach zyskali dodatkowe źródło mobilności w postaci samochodów usługi Traficar. Oczywiście usługa nie jest przeznaczona wyłącznie dla studentów i dostępna jest ona dla każdego z ważnym prawem jazdy i aktywnym kontem, natomiast nie jest tajemnicą, że brać akademicka jest jedną z liczniejszych grup klientów usług carsharingu nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Strefy Traficara pojawiły się w stolicach Lubelszczyzny i Podkarpacia już w zeszłym tygodniu i obecnie powoli zapełniają się samochodami. Lublin i Rzeszów są strefami nr 8 i 9 na mapie Traficara, po Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Aglomeracji Śląskiej. W nowych strefach obowiązują te same ceny oraz zasady wynajmu, dzięki czemu osoby, które wynajmą samochody w nowych strefach, będą mogły swobodnie kończyć wynajmy w innych, bez dodatkowych dopłat.

Zarówno Lublin jak i Rzeszów, to miasta w których carsharing jest już znany, bowiem w obu lokalizacjach od lat działa Panek CarSharing, a w stolicy Podkarpacia oferowało swoją usługę niegdyś jeszcze 4Mobility z flotą złożoną z elektrycznych Nissanów Leafów, natomiast zero-emisyjna strefa 4Mobility zakończyła swoją działalność w pierwszej połowie 2021 roku.

Udostępnij przez :