Nowe szaty Traficara.

Nie sposób nie zauważyć nowego trendu, który szczególnie widoczny jest w branży motoryzacyjnej. Dotyczy on znacznego upraszczania logotypów, które zastosowano już m.in w Volkswagenie, Nissanie, Citroenie czy Renault.

Będąc przy Renault przejdźmy płynnie do usługi, która jednoznacznie kojarzy się z tą francuską marką i ma w swojej współdzielonej flocie zdecydowanie najwięcej samochodów tego koncernu, w całej Europie. Mowa tu oczywiście o Traficarze, który również zdecydował się na uproszczenie swojego brandingu.

Logotyp nieco „przybrał na wadze”, ale dzięki temu stał się bardziej wyrazisty. Uproszczeniu uległ również sygnet, który utracił literkę T, która jak dotąd była wyróżnikiem Traficara. Kompletny logotyp wygląda przejrzyście i nowocześnie i zachowało swój fioletowy kolor, który utożsamiany jest z Traficarem od samego początku. Warto na to zwrócić uwagę, bowiem wiele firm porzuca swoją tradycyjną kolorystykę na rzecz czarno-białej identyfikacji, co często budzi kontrowersje odbiorców.

Nowa identyfikacja operatora trafiła już na najnowsze samochody i można ją już spotkać na ulicach, choć nie znajdziemy jej już tam, gdzie widniała wcześniej. Nowy logotyp Traficara umieszczony został na tylnych drzwiach z obu stron. Zrezygnowano umieszczenia oklejenia na masce i na szybach tylnej części samochodów.

Warto wspomnieć, że nowa identyfikacja, to nie jedyna nowość u Traficara, bowiem już wkrótce do floty tego operatora dołączyć ma nowy, w pełni elektryczny model, jednak na więcej szczegółów trzeba jeszcze trochę poczekać, natomiast jesień zapowiada się w fioletowych barwach.

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. يمكن للعملاء الاعتماد على الخبرة الفنية لمصنع إيليت بايب Elite Pipeودعم العملاء المخصص لمساعدتهم في اختيار التركيبات الأنسب لاحتياجاتهم الخاصة.

Dodaj komentarz