Traficar szykuje nowości?

  • Post author:
  • Post category:Polska

Kilka tygodni temu pisaliśmy o bardzo ciekawym projekcie Traficara, który podczas pandemii zdywersyfikował swoje działania, wchodząc do branży dostaw zakupów. Więcej szczegółów o projekcie – TrafiSzop znajdziecie tutaj. Czy to jednak znaczy, że jeden z najbardziej popularnych operatorów carsharingu, zamierza na rzecz nowej usługi „odpuszczać” biznes współdzielonej mobilności? Otóż, pewne tropy wskazują, że wręcz przeciwnie.

Pomimo braku oficjalnych informacji, co bardziej czujni użytkownicy aplikacji mobilnej Traficara mogli zauważyć w niej informacje na temat nowych modeli samochodów, które prawdopodobnie zostaną wprowadzone do floty operatora w najbliższym czasie. W cenniku znajdziemy aż 3 różne kompaktowe modele różnych marek:
– Citroen C-Elysee
– Hyundai i30
– Seat Leon

Az 3 różne marki i modele mogą nieco dziwić, zważywszy, że Traficar dotychczas kojarzony był wyłącznie z marką Renault (dopiero niedawno pojawiły się pierwsze egzemplarze Fiata Ducato w dostawczej usłudze – TrafiCargo) a w szczególności z miejskim modelem Clio. Zresztą dzięki temu modelowi, Traficar może pochwalić się statusem największego operatora carsharingu w Europie Środkowej pod względem ilości (ponad 1000 sztuk) jednego modelu samochodu.

Jak wspomnieliśmy powyżej, nie są znane ilości, wyposażenie oraz to gdzie i kiedy pojawią  się do wynajmu wymienione modele samochodów, a także nie są potwierdzone ceny, które zaoferuje za nowe modele Traficar, bo pomimo, że cennik dla tych aut został opublikowany, to jest on identyczny dla każdego z modelu a także zbieżny z cennikiem dla Renault Clio, czyli:
1,50 PLN / km
+ 2,99 PLN – opłata startowa

oraz w trybie dobowym:

0,60 PLN / km
49,00 PLN za 24h

Czy taki cennik zostanie naprawdę zastosowany również dla nowych modeli, czy może są one opublikowane tylko testowo? To również nie jest pewne, natomiast gdy tylko pojawią się jakiekolwiek nowe szczegóły na temat nowej floty Traficara, na pewno znajdziecie je na naszym portalu.

Udostępnij przez :

Ten post ma 9 komentarzy

  1. payment id gate io

    Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. investors-view.com

    Very informative blog. The blog discusses the most important topic of IT Services. Very nice to read, thank you.

Dodaj komentarz