Traficar rośnie.

Tytuł dzisiejszego materiału nie jest jednoznaczny, a wynika z wydarzenia, które zapowiedziane zostało wczoraj przez samego operatora. Otóż Traficar podał w swoich social mediach informację o nowym modelu samochodu, który zagości w flocie w najbliższym czasie. Podobnie jak w przypadku niedawnej premiery Dacii Sandero, udostępniono tylko zarys bryły nowego nabytku, natomiast co uważniejsi komentatorzy wskazali na pierwsze w historii koncernu Renault, z którego samochodów składa się obecnie cała flota Traficara, auto segmentu SUV coupe, czyli Renault Arkana.

Typowano również nowe Renault Megane lub Captur, natomiast na model Arkana wskazują szczegóły przetłoczeń na karoserii, szczególnie te na dachu oraz masce, co zresztą widać na zdjęciu porównawczym, które opublikowaliśmy poniżej.

Wracając do tytułowej wzmianki – Traficar rośnie, poza faktem, że wraz z wprowadzeniem nowego modelu samochodów, liczebność floty operatora wzrośnie, tak dodatkowo model Arkana byłby największym obecnie (nie licząc samochodów dostawczych) modelem dostępnym w tej usłudze oraz pierwszym pojazdem z modnej obecnie gamy samochodów SUV.

Nie jest znana póki co ilość nowych samochodów, natomiast można założyć, podobnie jak było dotychczas w przypadku innych modeli w Traficarze, że do każdej z lokalizacji dotrze nowy model.
Nie znane są również ceny, lecz te powinniśmy poznać jeszcze w tym tygodniu.

Warto na koniec jeszcze zauważyć, że zwiększenie gamy modelowej grupy Renault w Traficarze może dalej postępować, zważywszy na fakt zakupu największej polskiej grupy dealerskiej specjalizującej się w samochodach koncernu Renault – RRG, przez właściciela Traficara, o czym pisaliśmy w tym miejscu. 

Udostępnij przez :

Ten post ma 3 komentarzy

  1. 20bet

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. badoch

    I najprawdopodobniej pierwsze auto (spalinowe) w automacie! 🙂

Dodaj komentarz