Poznań też stacjonarnie. 4Mobility zapowiada start w Wielkopolsce.

  • Post author:
  • Post category:Polska

Ciekawe informacje dotarły do nas ze stolicy Wielkopolski. Pierwszy warszawski dostawca samochodowej współdzielonej mobilności 4Mobility, ogłosił podpisanie umowy partnerskiej z AUDI, czego efektem będzie uruchomienie w Poznaniu usługi bliźniaczej do tej która od ponad roku oferowana jest w Warszawie. Na obecny moment usługodawca milczy w temacie dokładnego terminu, kiedy auta wyjadą na ulice, oraz jakie będą ceny korzystania z samochodów 4Mobility. Pewnym jest natomiast że nie zmieni się forma wynajmu i podobnie jak w Warszawie samochody będą pobierane i zwracane w wyznaczonych do tego specjalnych stacjach których lokalizacje nie są póki co znane, natomiast jak zapewnia 4Mobility, będą one rozmieszczone w najbardziej strategicznych punktach Poznania.

Zgodnie z zawartą umową z AUDI, samochody tej marki będą udostępnione w Poznaniu. Będzie to zmiana w stosunku do usługi stołecznej, gdzie również udostępniano klientom samochody niemieckie, jednak konkurencyjnej grupy BMW.

Dzięki decyzji 4Mobility możemy być świadkami ciekawego wyścigu o palmę pierwszeństwa w Poznaniu, ponieważ od czasu ogłoszenia o podpisaniu listu intencyjnego pomiędzy władzami miasta Poznania, oraz przedstawicielami firmy CherryCar, dzieje  się w tym mieście coraz więcej i można chyba odliczać już dni do wyjechania na poznańskie ulice pierwszych samochodów na minuty.

Foto: 4Mobility

Udostępnij przez :

Ten post ma 39 komentarzy

  1. Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger,
    and I was wondering your situation; many of us have developed some
    nice procedures and we are looking to trade strategies with others,
    why not shoot me an e-mail if interested. asmr 0mniartist

Dodaj komentarz