Po Atece, wjedzie BMW x 3.

Radykalni miłośnicy motoryzacji po przeczytaniu tytułu dzisiejszego materiału, mogą stwierdzić, że wkradł się w niego błąd, ponieważ modele SUVów od bawarskiej marki są oznaczanie dużą literą „X”, a nie małą jak to zostało podane w tytule oraz bez odstęp i po części będą oni mieli rację. Jednak tylko po części, bo zapewniamy, że błędu tutaj nie ma, ponieważ tytuł nie oznacza modelu BMW, jakie wjeżdża dzisiaj do usługi i prezentuje się na zdjęciu, a odnosi się do tego, że jeszcze w tym roku do floty Panek CarSharing wjadą 3 różne modele BMW.

Wspomniane X3, widoczne na zdjęciu zostanie udostępnione dzisiaj po południu w Warszawie. Samochód, podobnie jak wspomniany w tytule Seat Ateca, jest autem fabrycznie nowym, umieszczony natomiast zostanie w nieco zapomnianej już grupie Unique, która od czasu wycofania Lexusa RC pozostawała pusta, a kilka dni temu, dzięki „zdegradowanej” Cuprze Formentor doczekała się w końcu przedstawiciela. Od dzisiaj, dzięki nowemu BMW X3 w grupie Unique będą dwa egzemplarze, a wkrótce ten segment jeszcze się poszerzy.

BMW X3 od Panek wyposażone jest w napęd na 4 koła – xDrive oraz benzynowy silnik o pojemności 2.0 i mocy 184 koni mechanicznych. Pankowy SUV będzie już szóstym egzemplarzem giganta z Monachium w polskim carsharingu, po serii 1 i 3, które niegdyś jeździły w usłudze 4Mobility, elektrycznego i3, które kojarzy się głównie z nieistniejącym już InnogyGO!, ale było dostępne również we wspomnianym 4Mobility, oraz udostępnionymi w grupie klasyków motoryzacji od Panek CarSharing modelami BMW 520 i hybrydowym BMW i8.

Cennik grupy Unique w Panek CarSharing znajduje się -> tutaj. 

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

  1. gate.io

    I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

Dodaj komentarz