Widzę M, więc wiem…
że wjeżdża nowy Extreme!

Minęła już dłuższa chwila od wprowadzenia ostatniego samochodu w grupie Extreme w usłudze Panek CarSharing. Ostatnie dwa samochody najwyższej i najdroższej grupy (Cupra Formentor i Mercedes GLA AMG 35) nie zrobiły jednak tak dużego wrażenia jak pierwsze auta w tym segmencie, czyli BMW i8 czy Bentley Continental (co ciekawe popularny „Benek” już za kilka tygodni będzie obchodził pełny rok w grupie Extreme, co jest wynikiem naprawdę godnym uznania, zważywszy, że jest to najmocniejszy samochód współdzielony w Europie).

Tym razem jednak miłośnicy motoryzacji nie powinni kręcić nosem, ponieważ najnowszym samochodem grupy Extreme będzie BMW z subtelnym, acz wiele znaczącym oznaczeniem „M”. Będąc absolutnie rzetelnym należy co prawda zauważyć, że w przypadku „szóstki” od Panka, mamy do czynienia z M Pakietem, a nie pełnoprawną „eMką”, to jednak widlasty ośmiocylindrowy silnik, generujący prawie 450 koni mechanicznych powinien zadowolić każdego użytkownika, który zasiądzie za sterami tego niesamowitego samochodu.

BMW 650i to drugi z zapowiadanych trzech egzemplarzy BMW, które pojawią się we wrześniu, co jednak istotne, to na „bawarskim wrześniu” nowości w Panek CarSharing się nie zakończą, bo na klientów, największego polskiego carsharingu czeka jeszcz w tym roku wiele niespodzianek, szczególnie w związku ze zbliżającymi się, dwudziestymi-pierwszymi urodzinami firmy PANEK S.A, czyli właściciela usługi Panek CarSharing.

Ceny grupy Extreme możecie podejrzeć w tym miejscu, a już teraz zapraszamy do obejrzenia naszego video-testu BMW 650i, będącego jednym z najmocniejszych samochodów w polskim ale też europejskim carsharingu. Test tradycyjnie pojawi się na naszym kanale autonaminuty org w seriwie Youtube już wkrótce.

Udostępnij przez :

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz