Pakiety wracają do oferty
Panek CarSharing.

Interesujące zmiany, a dokładniej uzupełnienie zostało wprowadzone w usłudze Panek CarSharing, w którym wróciły do oferty pakiety dobowe. Zniknęły one wraz z premierą nowej aplikacji firmy Panek, która uruchomiona została na początku kwietnia tego roku.

Brak pakietów w ostatnich miesiącach w Panku, nie oznaczał braku możliwości wynajmu na dłużej, ponieważ klienci w nowym systemie nadal mogli jeździć dalej i dłużej, natomiast nie musieli już kupować pakietu jako odrębnego produktu, bo system sam blokował pobieranie opłaty za postój i/lub rezerwację po osiągnięciu pułapu 99 PLN.

Pomimo obecnie stosowanego, powyżej opisanego rozwiązania, postanowiono w Panek CarSharing przywrócić pakiety w tej samej cenie co przed trzema miesiącami i w podobnym modelu, dzięki czemu od wczoraj klient nie musi czekać do osiągnięcia wspomnianych 99 PLN za rezerwację lub postój, tylko od razu może kupić pakiet.

Nowy system pakietów podobnie jak poprzedni, stosowany przed premierą nowej aplikacji, również kupowany jest na czas, a nie na samochód, dzięki czemu można w ramach jednej doby wymieniać samochody do woli, jednak tyczy się to samochodów w określonej grupie. Oznacza to tyle, że jeśli mamy zakupiony pakiet na samochody osobowe, to w ramach jego trwania, nie będzie on obowiązywał samochodów dostawczych. Korzyścią pakietów jest natomiast to, że rozliczenie kilometrów odbywa się w cenie 0,99 PLN już od pierwszego przejechanego kilometra, a także posiadanie aktywnego pakietu znosi opłatę startową dla samochodów, które wynajmujemy w ramach pakietu.

Wartym zauważenia faktem jest też to, że pakiet dołącza do dotychczasowego rozwiązania wynajmów na dłużej, a nie go zastępuje, dzięki czemu, gdy klient zapomni o zakupie pakietu, lub nie będzie tego świadom, nie zapłaci za czas wynajmu w ciągu doby więcej niż 99 PLN, gdy przed wprowadzeniem nowego systemu, zapominalscy klienci mogli mieć naliczane opłaty za czas bez ograniczeń.

Poniżej przedstawiamy skrócony cennik nowych pakietów w PanekCarSharing:

Samochody osobowe:
99 PLN – pakiet dobowy
0,99 PLN – każdy kilometr pokonany w ramach pakietu

Samochody dostawcze:
299 PLN – pakiet dobowy
1,49 PLN – każdy kilometr pokonany w ramach pakietu

Samochody FUN:
499 PLN – pakiet dobowy
3,99 PLN – każdy kilometr pokonany w ramach pakietu

Udostępnij przez :

Ten post ma 21 komentarzy

  1. Temp mail

    For the past few days, I’ve been regularly visiting this fantastic website that serves users so well. The site owner works hard to give great content. I’m a big fan and hope they keep up the good work!

  2. Free Temp Mail

    This is my first time pay a quick visit at here and i am really happy to read everthing at one place

Dodaj komentarz