Omni – Skody do testów, udostępnione w Warszawie.

  • Post author:
  • Post category:Warszawa

Temat Warszawy i Carsharingu nie ustaje. Na światło dzienne w tym tygodniu wypłynął kolejny projekt w fazie testów. Po ogólnopolskiej sieci wypożyczalni Panek, na testy swojego projektu zaprasza grupa dealerska Pol-Mot, która również w drugim kwartale bieżącego roku, chce rozpocząć działalność opartą na współdzielonej mobilności samochodów osobowych. Usługa o nazwie Omni, będzie opierać się na początku na samochodach marki Skoda.

Do wyboru będą 4 modele, od najmniejszego CityGo, przez Fabię i Rapida, po kompaktową Octavię w wersji kombi. System opłat jest, można już chyba tak określić, typowo polski, czyli opierający się na dwóch komponentach: cenie za każdy pokonany kilometr, oraz za każdą wykorzystaną minutę użytkowania samochodu. Operator systemu ukształtował cenę usługi w zależności od klasy oferowanego samochodu i najmniejsze CityGo, użytkujemy za 0,34 PLN za każdą minutę, oraz 0,85 PLN za pokonany kilometr, a z kolei przejazd największej Octavii, to odpowiednio koszt: 0,52 PLN za minutę, oraz 0,99 PLN za kilometr. Nie jest to na pewno najtańsza oferta na rynku, mimo niewielu aktywnych operatorów, natomiast nie znana jest nam jeszcze szerzej jakość proponowanej usługi, dlatego też do czasu przetestowania jej, wstrzymamy się z oceną proponowanych opłat.

Jeśli już jesteśmy przy kwestii testów, a taki na pewno wkrótce pojawi się na łamach portalu autonaminuty.org, to w obecnej chwili Omni, poszukuje 100 ochotników, którzy otrzymają na wstępie ekwiwalent 50 PLN do wykorzystania na testy swojej aplikacji. Aby móc zostać testerem, należy przesłać do operatora dane osobowe, oraz mieć ukończone 21 lat, posiadać ważne prawo jazdy kat. B, a także posiadać smartfona z systemem Android lub iOS. Jeśli spełniasz te warunki, gorąco zachęcamy do sprawdzenia nowego systemu, tym bardziej że jest to jedna z nielicznych okazji, gdy można sprawdzić system Carsharingowy zupełnie za darmo.

Link do strony operatora Omni: https://driveomni.pl/ 

Udostępnij przez :

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz